Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Хто з соцпрацівників громади може претендувати на доплату під час карантину?

Згідно Закону №540 працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома) на час карантинних заходів, передбачаються додаткові (до встановлених законодавством) доплати до заробітної плати. Про це повідомили в офісі реформ у Житомирському РВ АМУ.

«29 квітня Кабінет Міністрів затвердив постанову №375: встановив доплату працівникам надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома), у граничному розмірі до 100% заробітної плати», – уточнив консультант з бюджетних питань у Житомирській області Сергій Гаращук.

Мінсоцполітики наказом від 22.05.2020 року №321 затвердило перелік посад працівників-надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які зможуть отримати доплату:

педагог соціальний / фахівець із соціальної роботи;

фахівець із соціальної допомоги вдома;

соціальний працівник;

соціальний робітник;

фахівець з фізичної реабілітації;

практичний психолог / психолог.

Відповідно до постанови №375, уточнює експерт, персональний перелік працівників, яким встановлюється доплата, визначається керівником відповідного підприємства, установи та організації.

Доплати здійснюються за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, передбачених за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.