Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ВИДІЛИЛИ 280 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ЛІКАРНІ

15 травня відбулася сесія Житомирської районної ради, яку провів заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

Депутати прийняли рішення щодо виділення для Житомирської районної лікарні 280 тисяч гривень для закупівлі медичного обладнання, яке допомагає  діагностувати захворювання при коронавірусній інфекції (аналізатор електролітів та коагулометр).

Було внесено зміни до положення про конкурс на посаду керівника закладу середньої та позашкільної освіти у зв’язку з тим, що 18 березня вступив новий закон «Про повну загальну середню освіту».

 Відповідно до попереднього положення призначення на посаду  керівника освітнього закладу здійснювалося на підставі рішення сесії районної ради. Відтепер ці повноваження передані відділу освіти, національно-патріотичного виховання Житомирської РДА. Саме відділ освіти укладатиме строковий договір з керівником закладу освіти, який успішно пройде конкурс. З керівником, який вперше призначається на посаду, строковий трудовий договір укладається на термін  два роки. У подальшому термін може бути продовжений на 4 роки без проведення конкурсу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.