Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

У ГЛИБОЧИЦЬКІЙ ОТГ РЕАЛІЗУЮТЬ БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ЩОДО ДОПОМОГИ СОЦІАЛЬНО ВРАЗЛИВИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН

Турбота про мешканців об’єднаної територіальної громади є одним з першочергових завдань Глибочицької сільськи ради, а особливо у період протидії епідемії гострого респіраторного захворювання COVID-19, вимагає від органу місцевого самоврядування підтримки соціально-незахищених категорій населення.

У рамках дії Програми з запобігання занесенню, поширенню на території Глибочицької сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19 та соціального захисту громадян в цих умовах на 2020-2021 роки (програму зініціював Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський), 24-29 квітня розпочато другий етап надання допомоги у вигляді засобів захисту, дезінфікуючих засобів,  продуктових наборів 270 мешканцям Глибочицької громади.

До цих категорій громадян віднесено осіб з інвалідністю І групи, учасників АТО/ООС, бойових дій в інших державах, дітей та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку відповідних служб, працівників медичної сфери.

Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський разом з працівниками та членами виконавчого комітету, комунальних установ сільської ради розвезли продуктові набори за засоби захисту по домогосподарствах мешканців громади. 

Також усі мешканці громади, старші вісімдесяти років, отримали цю підтримку від сільської ради.

Сергій Сокальський відвідав шановану 95-річну мешканку с. Глибочиця Каракоць Олександру Петрівну.

З метою збереження здоров’я та життя мешканців громади ще раз було наголошено на необхідності дотримуватися заходів щодо уникнення інфікування та поширення коронавірусу, бути відповідальними за особисте здоров’я і своїх близьких, залишатися вдома на час карантину.

Інна МИРНА,

начальник служби у справах дітей,

сімейної та соціальної політики

Глибочицької сільської ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.