Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ТЕТЯНА ПАРФЕНТІЄВА: «ДІЄМО ТА ДОЛАЄМО ВИКЛИКИ РАЗОМ!»

– Просто пересидіти карантин не в моїх правилах. Завжди вишукуєш можливість допомогти громаді, поруч завжди є люди, які потребують твоєї допомоги, варто лише бути більш чуйним, уважним, –  сказала депутат Житомирської районної ради Тетяна Парфентієва.

Дотримання соціальної дистанції – дієвий спосіб стримання  розповсюдження вірусу COVID-19. Наліпки із закликом дотримуватися безпечної відстані в чергах продовольчих крамниць та аптек смт  Новогуйвинське  Т. Парфентієва  розклеїла  власноруч. Це стало можливим завдяки співпраці з НУО «Сучасний формат.

– Зупиніться, зверніть увагу – прості речі рятують здоров‘я та життя. Події останніх років довели, що нам, українцям, притаманні самоорганізація та взаємодопомога в скрутних ситуаціях, – стверджує Тетяна Парфентієва.  – Люди, які на передовій боротьби з вірусною небезпекою потребують доброго слова і вчинків, що засвідчують підтримку, повагу, подяку. По 100 захисних масок отримали медичні працівники та працівники ЖВРЕКП  смт Новогуйвинське, завдяки співпраці з ГО «Житомир! Зроби голосніше!»

А ще було проведено інформаційну кампанію серед мешканців Новогуйвинської громади та поширено відеопосилання на практичний вебінар з американським досвідом подолання вірусу, протоколи перших дій щодо запобігання наслідків для медиків, працівників ЖКГ, аптек та торгівельних майданчиків.  Адже наша з вами безпека та порятунок в наших руках.

Продуктові великодні набори від Європейської Солідарності отримали мешканці Житомирського  району, які знаходяться в групі ризику й не в змозі вийти з дому в умовах карантину.
– Від нас багато залежить. Діємо та долаємо виклики разом! – переконана  Тетяна Парфентієва.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.