Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ДОПОМОГА МЕШКАНЦЯМ ГЛИБОЧИЦЬКОЇ ОТГ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Глибочицька сільська рада вживає необхідні заходи, щоб запобігти занесенню, поширенню коронавірусу на території громади, зберегти життя та здоров’я її мешканців, підтримати їх у цих складних умовах.  

За ініціативою Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського та за підтримки депутатів сільської ради 10 квітня було прийнято Програму з запобігання занесенню, поширенню на території Глибочицької сільської ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом ARS-CoV-2 та соціального захисту громадян в цих умовах на 2020-2021 роки, яка забезпечує виконання вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», зі змінами, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13 березня 2020 року № 663 «Про оптимізацію заходів щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків COVID-19». Цією Програмою передбачена допомога у вигляді засобів захисту, виробів медичного призначення, дезінфікуючих засобів,  продуктових наборів мешканцям громади, що потребують особливої уваги та підтримки у цій складній ситуації.

Відповідно до чинного законодавства, органи державної влади та органи місцевого самоврядування зобов’язані потурбуватися про ряд категорій громадян, які знаходяться під особливою увагою держави.  До них відносяться: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, особи похилого віку, яким у 2020 році виповнюється 80 років і старші за віком, діти та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку відповідних служб.

З цією метою, розуміючи складність епідеміологічної ситуації та всю відповідальність органу місцевої влади, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський з працівниками виконавчого комітету сільської ради у вкрай стислі терміни організував та забезпечив закупівлю засобів захисту, виробів медичного призначення, дезінфікуючих засобів, продуктів харчування для 421 особи цих категорій. До складу наборів для підтримки громадян увійшли засоби для дезінфекції рук, комплект захисних масок, друковані матеріали з рекомендаціями щодо профілактики інфікування та поширення  коронавірусу COVID-19, продовольчі товари (олія, рис, гречка, крупа ячна, борошно, макарони, цукор, чай, печиво).

17 квітня Глибочицьким сільським головою Сергієм Сокальським із залученням працівників та членів виконавчого комітету, працівників комунальних установ сільської ради було здійснено розвезення цих наборів у домівки мешканців громади.

Громадянам було ще раз наголошено на необхідності дотримуватися необхідних заходів щодо уникнення інфікування та поширення коронавірусу, бути відповідальними за особисте здоров’я і своїх близьких, залишатися вдома!

Інна МИРНА,

  начальник служби у справах дітей,

 сімейної та соціальної політики

Глибочицької сільської ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.