Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА КОРОНАВІРУС ЗАХВОРІЛА ЖІНКА З СЕЛА КАЛИНІВКА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

8 квітня на засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова Житомирської РДА Юрій Оханський повідомив, що на території Житомирського району виявлено перший випадок захворювання на коронавірус.

Хвора, 51-річна мешканка села Калинівка Левківської сільської ради, протягом двох тижнів займалася самолікуванням, звернулася до лікарів, коли їй стало зле

– Жінка поступила до Житомирської районної лікарні 7 квітня об 11.40,  її привезли родичі, у неї виявили двобічну пневмонію. Експрес-тест  дав негативний результат на коронавірус. Однак після лабораторних досліджень цього ж  дня був встановлений діагноз: коронавірус. Хвора перебуває в терапевтичному відділенні. Чотири медичні працівники, які безпосередньо контактували з хворою, перебувають на самоізоляції, –  розповів генеральний директор КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради Тарас Собко.

Встановлюються особи, які контактували, з хворою. У селі Калинівка дезінфікують два магазини та амбулаторію, які відвідувала хвора на СОVID-19.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.