Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НЕРЕСТ: ВСТАНОВЛЮЄТЬСЯ ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РИБИ

З 1 квітня для багатьох видів риб водойм нашої області розпочинається нерестовий період. З метою забезпечення сприятливих умов, для відтворення водних біоресурсів Управлінням державного агентства рибного господарства у Житомирській області 16 березня 2020 року видано наказ № 26-у «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2020 році». 

Строки весняно-літньої нерестової заборони:

з  1 квітня до 20 травня – на річках та їх притоках;

з 1 квітня до 9 червня – на водосховищах та ставках;

з 1 квітня до 30 червня – у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів;

з 1 квітня по 20 червня та з 15 липня по 5 вересня – у всіх водних об’єктах забороняється будь-який вилов раків під час першої та другої линьок.

Крім того, забороняється проведення змагань з рибальства і підводного полювання та пересування на водоймах області будь-яких плавзасобів, за винятком плавзасобів органів рибоохорони та інших держаних органів, що використовуються під час виконання ними службових обов’язків.

Під час нерестової заборони рибалкам-любителям дозволено лов риби з берега  на водоймах в межах населених пунктів, за межами місць нересту риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком або спінінгом.

У разі виявлення фактів незаконного вилову риби просимо повідомляти на  «гарячу лінію» Житомирського рибоохоронного патруля цілодобово за телефонами: (0412) 24-57-81 та 06-414-60-74.

Інформацію підготував

 провідний державний інспектор

Валентин ДОВГАНЬ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.