Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

РАЗОМ – МИ СИЛА В БОРОТЬБІ З БУДЬ-ЯКОЮ ПРОБЛЕМОЮ!

Звернення комунальних некомерційних підприємств «Центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради.

У кризових ситуаціях українці об’єднуються миттєво. Ми всі живемо в одній країні, а отже кожному потрібно дбати про неї. Зараз важливо скоординувати допомогу туди, де найбільше її потребують. І пам’ятати про захист медичних працівників, які зараз знаходяться на передовій боротьби з вірусом.

Тому найперше у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) усе суспільство повинно об’єднатися заради подолання наслідків епідемії та разом працювати на випередження, оскільки біда може неочікувано увійти до кожної родини. У боротьбі з епідемією ми не можемо ділитися на політичні табори, на конфесії, на прихильників тих чи інших лідерів.

Сьогодні на передовій боротьби з коронавірусом в Житомирському районі є 2 заклади охорони здоров’я. Ми як лікарі комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня» Житомирської  районної ради та комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради просимо не стояти осторонь під час найскладнішої соціально-гуманітарної кризи ХХІ століття – епідемії коронавірусу, об’єднатися заради подолання наслідків епідемії.

Звертаємось з проханням до громадян, бізнесменів, підприємців, депутатів усіх рівнів, долучитися до добровільного збору коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання, які зараз вкрай необхідні нашим медичним установам.

Надаємо реквізити благодійного рахунку КНП «Центральна районна лікарня» в АТ КБ «Приватбанк»: МФО 311744, Код ЄДРПОУ 01991671, р/р UA363117440000026005055827587.

Коли ми разом – ми сила в боротьбі з будь-якою проблемою.

Переможемо коронавірус разом!

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.