Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВВОДЯТЬ ОБМЕЖЕННЯ ЧЕРЕЗ КОРОНАВІРУС

У зв’язку з введенням режиму надзвичайної ситуації у Житомирській  області з 17.03.2020 року, адміністрація КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради доводить до відома:

обмежено консультативний прийом та госпіталізацію пацієнтів з плановою патологією на період карантину;

пацієнтів, які записані на консультативний прийом попередньо, просимо утриматися від планових консультацій на зазначений період;

відвідування пацієнтів, які знаходяться в стаціонарі лікарні, може здійснювати лише один відвідувач при наявності маски та бахіл, в години визначені правилами лікувально-охоронного режиму на час, який не перевищує 10 хвилин.

Такі заходи вживаються щоб убезпечити жителів району від захворювання на небезпечний вірус і упередити ситуацію з можливим поширенням коронавірусу.

Статистика по Україні станом на 17.03.2020 року: надійшло 144 повідомлення про підозру на коронавірусну інфекцію, з них: підтверджено у 7 (4 у Чернівецькій, 2 у Київській та 1 у Житомирській області), досліджується 44, негативні результати у 89 обстежених.

Наявні докази, що збудник COVID-19 передається між людьми через тісні контакти і краплі, а не повітряним шляхом. У групі осіб із найбільшим ризиком зараження – особи, які перебували в тісному контакті з пацієнтом або особи, які піклуються про хворих. Профілактичні заходи є ключовими, і вони є однаковими як для сфери охорони здоров’я, так і для населення в цілому. Найбільш ефективними профілактичними заходами для населення є: часта обробка рук спиртовмісним антисептиком, якщо руки візуально не забруднені або з милом і водою, якщо руки брудні;

уникання торкання очей, носа та рота;

респіраторна гігієна та дотримання етикету кашлю: кашель або чхання в зігнутий лікоть або хустинку з її утилізацією в подальшому;

носіння медичної маски, якщо наявні респіраторні симптоми і виконання гігієни рук після зняття та утилізації маски;

підтримання соціальної дистанції (не менше 1,5 м) від осіб з респіраторними симптомами.

Окрім того пересічним громадянам необхідно утримуватись від відвідування магазинів, поїздок у громадському транспорті та подорожей.

Саме такі прості заходи за умови їх виконання можуть перервати ланцюг поширення вірусної інфекції.

Сергій ДЕМУС,

медичний директор з поліклінічної  роботи 

КНП «Центральна районна лікарня»

Житомирської районної ради

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.