Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПЕРШИЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У жительки міста Радомишль Житомирської області 12 березня виявлено коронавірусну інфекцію. Про це йшлося на брифінгу у Житомирській обласній державній адміністрації.
«Результат тесту на коронавірус у жительки, яку госпіталізували сьогодні до інфекційного відділення  лікарні у Радомишлі, є позитивним », – сказав голова Житомирської ОДА В. Бунечко.

Ця жінка 1949 року народження 1 березня повернулася з Польщі, і не одразу звернулася до лікарів. Також вже відомо, з ким контактувала хвора, – це двоє жителів Радомишля і двоє киян. Цих людей вже ізольовано, станом на вечір 12 березня вони на здоров’я не скаржилися..

Як повідомив на брифінгу начальник управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик, Житомирська область отримала тест-системи для виявлення коронавірусу COVID-19 , також у регіоні є достатня кількість апаратів для штучної вентиляції легень.

«В  області усі служби, а також прикордонники, вживають  заходів для запобігання поширення короновірусної інфекції»,- зазначив М. Суслик.

М. Суслик нагадав, що  8 березня до Житомирської міської лікарні №1 з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка повернулася з Італії. Вона виявила у себе ознаки грипу і самостійно звернулася до лікарів. У цієї жительки  коронавірусної інфекції не виявили .
Також 28 лютого завершився карантин для 12 працівників китайської будівельної компанії Sinohydro Corporation Limited (SCL), які перебували в ізоляції на Житомирщині після повернення з Китаю. У них коронавірусної інфекції також не виявили.

Зоя ЮХИМЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.