Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО ДОРІГ В ОБЛАСТІ: ГОЛОВА ОДА В. БУНЕЧКО РОЗПОВІВ, СКІЛЬКИ ВИДІЛИЛИ КОШТІВ

12 березня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко оглянув ремонт  та реконструкцію  ділянок доріг М-21 та М-06 та провів  брифінг для журналістів.

Біля села Оліївка з журналістами спілкувалися представники Служби автомобільних доріг, облдержадміністрації та підрядники. Прямо на місці ремонтних робіт журналістам показали, як дорожники вкладають асфальт. 

Голова ОДА Віталій Бунечко, а також директор та власник ПП «Автомагістраль» Микола Скоростецький розповіли про те, як реалізовується національна програма «Велике будівництво» на дорогах нашої області. Журналісти побачили не тільки ремонт автомобільної дороги міжнародного значення М-21, а й ділянку дороги М-06 Північний обхід (обидві входять до програми «Велике будівництво»).

Загальний обсяг фінансування на 2020 рік – 1 млрд 942,7 млн грн. В області відремонтують  196,3 км доріг  (145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення).

 На період виконання ремонтних робіт на ділянці автодороги М-21 на виїзді з Житомира в бік Черняхова реорганізували рух транспорту.  

Під час брифінгу на місці ремонту дороги були присутні і працівники китайської кампанії, яка також бере участь у будівництві доріг в області. 

Зоя ЮХИМЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.