Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КОЛИШНІЙ МИРОТВОРЕЦЬ ПЕТРО ШЕВЧУК СЬОГОДНІ МЕШКАЄ В КУРЯТНИКУ

Петро  Шевчук, старший сержант  запасу 95-ої аеромобільної бригади, колишній миротворець  (республіка Ангола, Республіка Югославія)  уже два роки живе серед поля поблизу Житомира.

Його помешкання – це колишній курятник, який дістався йому від товариша, який розводив курей. Колишній військовий більше десяти років після закінчення служби чекав на виділення йому житла, однак крім різних відмов з державних установ так і нічого не отримав. Кілька років тому Петру Шевчуку було виділено земельну ділянку під забудову, де він і встановив курятник. Адже пенсії на будівництво житла, зрозуміло, не вистачає.

– Дякувати Богові, що ця зима була дуже теплою і я зумів вижити в таких умовах, – розповів Петро Шевчук. – У моєму помешканні є газовий балон, плитка, на якій я готую їжу. Воду беру з криниці, яку викопав на ділянці. Сподіваюся ж, що попри фінансові труднощі, колись зможу звести власну оселю. Можливо, влада та небайдужі люди допоможуть дістати будівельні матеріали. Радий буду кожній підтримці. Хай Бог береже усіх.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.