Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

НЕЛЕГКА ДОЛЯ ПОЛІТИЧНОГО «КОЛОБКА»: ЯК ВОЛОДИМИР КРОПИВНИЦЬКИЙ ПАРТІЇ МІНЯЄ

Як показує практика, існує чимало місцевих  політиків, готових виконувати просто-таки циркові трюки типу перевзування в повітрі з одночасним перефарбовуванням, аби дорватися до влади.

А дорвавшись, потрапити на хлібне місце. Такі діячі охоче декларують діаметрально протилежне тому, що говорили ще кілька років тому, змінюють партії, як легковажна дівчина кавалерів, і все заради того, аби люди їм повірили і обрали депутатами. Однак навіть таким страшенним лицемірам є чому повчитися у Володимира Кропивницького. Він  міг би всім цим безпринципним кар’єристам дати майстер-клас по тому, як слідувати політичній кон’юнктурі. У цьому плані він справжній гуру.

У послужному списку Володимира Кропивницького  маса партій, в які він вступав, коли вони були модні і знаходилися в зеніті своєї слави, і які він тут же залишав, коли ці політичні сили йшли в небуття, або його  «просили» піти з партії.

У 2012 році, коли ще привид комунізмі бродив Україною, Володимир Кропивницький балотувався до Верховної Ради України по 67 виборчому округу від Соціалістичної партії Україні.

Марно! Нардепом він не став.

Далі у пошуках політичної кон’юктури Кропивницький  несподівано пристає до новоспеченої партії «ВОЛЯ».

В одному з інтерв’ю у 2014 році В. Кропивницький   із захопленням зізнається: «Мені, як громадянину, сподобалося у партії ВОЛЯ те, що ця партія обрала новий підхід встановлення лідерства серед своїх членів. Це не є партійний список персонально відданих людей «вождю партії», а саме критерій народної підтримки визначає стан лідерства. За цим принципом  я фактично став одним з лідерів партії ВОЛЯ».

Знову не судилося Мотрі, вибачте, нашому  «колобку»  політичного щастя у цій партії. Мабуть, на те була Божа ВОЛЯ.

Вже у  2014  році на позачергових виборах до парламенту Кропивницький  виставляє свою кандидатуру, як самовисуванець. Однак і тут наш колобок вирішив схитрити і свою передвиборчу кампанію розгорнув під популярним брендом блоку Петра Порошенка, використовуючи його пізнавані логотипи.

Кропивницький публікує дивне звернення: «Останнім часом деякі сили, що представляють собою минулість і з якими ми боролися на Майдані під час Революції Гідності, котрі будь-якими способами намагаються зачепитися за владу, організовують розповсюдження наклепницької інформації, провокаційних акцій та необґрунтованих кляуз щодо самовільного використання Кропивницьким В.М. словосполучення «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» в агітаційних матеріалах».

Кропивницький у своє виправдання додає лист тодішнього голови Житомирської територіальної  організації політичної партії «Блок Петра Порошенка»  Сергія Сухомлина до окружної виборчої комісії, у якому зазначається, що  партія «Блок Петра Порошенка не заперечує проти використання фразеологізму «Блок Петра Порошенка» в агітаційній діяльності кандидата в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №67 на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року  Кропивницьким В. М.

Якась дивна домовленість. Чи не так?

Однак і цього разу колобок прокотився мимо стін українського парламенту. Виборці не зрозуміли, кого представляє Кропивницький на рекламі Блоку Петра Порошенка, а тому й не  обрали його нардепом.

Здавалося б, після таких поневірянь політичний  колобок мав би кудись закотися поза очі людські.

Але не у нашому випадку.

У 2015 році Володимира Кропивницького обирають від ВО «Батьківщина» до Житомирської обласної ради, до того ж він стає головою фракції  цієї  популярної політсили.

Після першого туру президентських виборів у 2019 році в житомирських місцевих організаціях ВО «Батьківщини» вибухнув конфлікт, внаслідок якого  Кропивницький вийшов з фракції «Батьківщини», лишившись посади голови фракції. Він звинуватив голову обласної організації цієї партії Анжеліку Лабунську в прослуховуванні телефонних розмов однопартійців. Однак ми не будемо вдаватися в подробиці цієї історії.

Куди ж покотився далі наш «колобок»?

На минулих позачергових виборах до українського парламенту Кропивницький втретє  балотувався  по округу №67 самовисуванцем. У поданій до ЦВК заяві він вказав, що є членом партії «Батьківщина» . Ну дуже йому хотілося опинитися біля годівниці, до якої його поки не пускали. Але і тут бідолашний втрапив у скандал. Центральну виборчу комісію через суд зобов’язали змінити інформацію про кандидата в депутати по одномандатному виборчому окрузі №67 (м. Чуднів) Володимира Кропивницького. За позовом ВО «Батьківщина» з даних видалили приналежність кандидата до партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».  Партія сказала, що Кропивницький більше не її член. А  виборці знову поставили крапку в багаторічних поневіряннях лицемірного «колобка» і не обрали його до Верховної Ради. 

Скоро вибори до місцевих рад і, напевно, В. Кропивницький вчергове захоче отримати депутатський мандат. Яку політсилу цього разу він обере для цього? Чи вона його?..

Далі буде.

Людмила ЛОБОДИНСЬКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.