Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР: ГОВОРИЛИ ПРО БЕЗПЕКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

У Житомирському районі за ініціативи керівника Житомирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області  Бориса Гущина  спільно з начальником відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської райдержадміністрації Русланою Дмитрієвою  27 лютого в приміщенні Житомирської райдержадміністрації було проведено семінар-нараду на тему: «Проблемні питання щодо впровадження системи НАССР на харчоблоках навчально-виховних закладів району та попередження потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції». НАССР –  це система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Ця система ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпечності харчових продуктів.

Участь  у нараді взяли голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський, заступник голови районної ради Василь Стах, представники відділу освіти Житомирської РДА.

Захід орієнтований на керівників, медичних працівників та кухарів закладів ЗОШ та ДНЗ району, суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво та обіг молочної продукції.

Одне з основних питань, що виносилось до обговорення  та вивчення на нараді –  це впровадження системи НАССР на харчоблоках у загальноосвітніх та дошкільних закладах Житомирського району. Зазначену тематику у своїй доповіді висвітлив представник Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області – Олександр Семчук. Окрему увагу було приділено питанню вхідного контролю сировини та продукції, що надходять на харчоблоки, вимогам до постачальників харчових продуктів та дотримання санітарно-гігієнічних вимог працівниками харчоблоків.

Також було висвітлено питання щодо недопущення обігу фальсифікованої молочної продукції у навчально-виховних закладах Житомирського району.

Крім того, велику увагу було приділено питанням щодо запобігання занесенню і поширенню  гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.