Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ» ПРИСВОЇЛИ СЕРГІЮ КРУТІЮ,ТЕТЯНІ ГОЛІК ТА ВОЛОДИМИРУ ПОДГОРОДЕЦЬКОМУ

27 лютого відбулася сесія Житомирської районної ради, яку провів голова райради Сергій Крутій.

Перед початком сесії голова Житомирської обласної організація ВФСТ «Колос» Олександр Стешенко  вручив голові Житомирської районної ради Сергію Крутію, голові Житомирської РДА Юрію Оханському та депутатам районної ради подяки за підтримку Житомирської районної організації «Колос», яка є лідером серед районних організацій області.

С. Крутій та Ю. Оханський вручили почесні грамоти членам громадської ради при Житомирській райдержадміністрації за їхню активну участь в налагодженні взаємодії з виконавчою владою.

Депутати прийняли рішення  про присвоєння звання «Почесний громадянин Житомирського району» КРУТІЮ СЕРГІЮ ГРИГОРОВИЧУ, за вагомий особистий внесок у справу боротьби за незалежність і розбудову України, у соціально-економічний та культурний розвиток територіальних громад Житомирського району багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування Житомирського району, високий професіоналізм, активну громадську і волонтерську діяльність;

ГОЛІК ТЕТЯНІ ІГНАТІВНІ, ветерану галузі культури та аматорського мистецтва, за багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та особистий внесок у розвиток культури і народного аматорського мистецтва Житомирського району ;

ВОЛОДИМИРУ ВАСИЛЬОВИЧУ, ветерану праці, за вагомий внесок у розбудову Житомирського району та розвиток його інфраструктури у період 1966-2004 років.

Сергій Крутій подякував депутатам за довіру. «Усе своє свідоме  життя  я працюю  у Житомирському районі, був на різних посадах,  від чистого серця вдячний за таке визнання», – сказав він.

З інформацією про результати діяльності Житомирської місцевої прокуратури на території Житомирського району виступив заступник керівника Житомирської місцевої прокуратури Роман Чорній.

Вдруге  на розгляд сесії  було винесено питання щодо надання  погодження приватному підприємству «Торговий дім «Бетон»   на отримання спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення піску Левківської -2 ділянки.

Левківський сільський голова Олександр Окоча, виступаючи перед  депутатами, зазначив , що представники підприємства  уникають зустрічі з громадою, щоб пояснити можливі наслідки для екології в разі відкриття кар’єру, а тому  проти  такого рішення.

Депутати  знову проголосували проти надання  спецдозволу ПП  «Торговий дім «Бетон».    

Депутати підтримали звернення  Всеукраїнського об’єднавчого штабу захисту української землі, яке ініціював депутат районної ради Микола Приставський,  до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з вимогою щодо скасування рішення Верховної Ради про прийняття за основу проекту  закону про ринок землі.

Детально читайте в газеті «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.