Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ПЕДАГОГІКА МИЛОСЕРДЯ І ДОБРА

У будівельному коледжі Житомирського національного агроекологічного університету є різні традиції, які виникають під час проходження навчально-виховного процесу, планування та проведення заходів на рівні коледжу та за його межами. Однією з таких традицій є відвідування студентами коледжу разом з представниками педагогічного колективу Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 (район Затишшя), де навчаються діти з особливими потребами. Школа має чудовий педагогічний колектив. Це педагоги, які вміють робити свою справу та мають велике серце.

Студенти коледжу відвідують цей заклад з метою підтримки та спілкування з вихованцями школи-інтернату, викладачі завжди знаходять спільні теми щодо обміну досвідом виховання підростаючого покоління.

Одна з цікавих зустрічей відбулася в грудні минулого року на передодні свята Миколая, під час якої вихованці школи-інтернату отримали солодкі подарунки від студентів та працівників коледжу та прийняли участь у святковій новорічній програмі «Чарівне дзеркало», яку приготувала Соломко Х.О., культорганізатор коледжу разом із студентами.

Не менш цікавою була зустріч з дітьми школи на свято Андрія, під час якої представники студентської ради коледжу та працівники ліпили вареники. Цей захід, навчив дітей і студентів у близькій співпраці один з одним практичних навиків приготування страв, які стали традиційними на українському столі.

Зустріч на святі останнього дзвоника випускників початкової школи навчальної групи «Сонечки», з цікавою програмою  від вчителів школи під назвою «Корабель подорожей країною знань».

Також вихованці разом з працівниками школи-інтернату відвідали Будівельний коледж ЖНАЕУ з святковими колядками та щедрівками, де їх зустрів гостинно колектив працівників та студентів закладу освіти.

Незабутня зустріч відбулася з працівниками та учнями школи-інтернату №2 з нагоди 90-річчя цього закладу у травні 2019 року.

В.О. Сухомлинський зазначав: «Педагогіка милосердя і добра – найвища святиня в педагогічній спадщині».

Кожному з нас необхідно пам’ятати, що поряд з нами живуть люди, які мають набуту або отриману при народженні інвалідність. Вони потребують підтримки, розуміння і можливість повноцінно жити в українському суспільстві та мати перспективи для саморозвитку і вдосконалення. А педагоги і студентське самоврядування будівельного коледжу ЖНАЕУ є чудовим прикладом такої співпраці та підтримки.

А. КАБЛОВ,

заступник директора з виховної роботи будівельного коледжу ЖНАЕУ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.