Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ВИПУСК ЖИТОМИРСЬКОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО КОЛЕДЖУ

У Житомирському торговельно-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету відбувся черговий випуск студентів денного та заочного відділення, які навчалися за спеціальностями «Туризм», «Харчові технології», «Товарознавство та комерційна діяльність».

Із вітальним словом до студентів-випускників звернувся директор коледжу Губарєв Г.Л. Він побажав усім успіхів та натхнення в подальшій роботі, професійного становлення, а також ніколи не забувати рідну альма-матер, викладачів і наставників, які ділилися протягом усіх років навчання своїми знаннями та досвідом.

Випускників привітали класні керівники, завідуючі відділенням та гості. Кращі студенти коледжу були нагороджені грамотами, а їхнім батькам оголошено подяки за зразкове виховання.

Також з напутнім словом до випускників звернулися батьки, а саме родина Залевських – батько, мама та дідусь, яке від імені всіх батьків висловило вдячність за щоденну напружену, самовіддану працю викладачам, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Батьки окремо висловили подяку за виховання доньки та дідусь за виховання онуки – Залевської Кароліни, яка неодноразово була переможницею всеукраїнських та міжнародних конкурсів, суперфіналісткою МастерШеф підлітки.

В святково прикрашеній глядацькій залі випускники, батьки та всі присутні насолоджувалися концертною програмою. Перед глядачами з музичними номерами виступили студенти коледжу та гості з продюсерського центру.

Адміністрація та колектив коледжу бажає усім випускникам творчого натхнення та реалізації у сфері, яку вони обрали!

  Альона ПОЛІЩУК,  

заступник директора

з виховної роботи ЖТЕК КНТЕУ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.