Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗЕ!ДЕПУТАТА З ЖИТОМИРЩИНИ ПОЗБАВИЛИ ЗАРПЛАТИ ЗА ПРОГУЛИ

78 народним депутатам не виплатили по 38 тис грн за листопад через прогули. Серед найбільших прогульників – і двоє депутатів з Житомирщини: мажоритарник Зе!депутат Сергій Кузьміних (67 Чуднівський одномандатний виборчий округ) та бютівка Анжеліка Лабунська (багатомандатний загальнодержавний виборчий округ).

Про це інформує громадський рух ЧЕСНО.

«1 листопада 2019 року набрав чинності закон №1035-2 щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі неучасті без поважних причин у голосуваннях на пленарних засіданнях Верховної Ради або пропуску засідань парламентських комітетів», – інформують в ЧЕСНО.

Як писав раніше «Перший житомирський», депутат від «Слуги народу» Сергій Кузьміних ще й забув задекларувати квартиру дружини на окупованій російськими загарбниками українській території.

Анжеліка Лабунська також увійшла до ТОП-10 прогульників січня, не відвідавши у 2020 році ні разу пленарне засідання парламенту. Тож, очевидно, знову буде без депутатських.

До слова, згідно з письмовою реєстрацією попередній представник виборців 67 Чуднівського ОВК (Житомирського, Любарського, Романівського, Чуднівського районів та частини міста Житомира) Віктор Развадовський за попередні два скликання Верховної Ради України (2012-2019 роки) не пропустив жодного сесійного дня.

За матеріалами www.1.zt.ua

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.