Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

КУРСИ НАТО – ДЛЯ ЖИТОМИРСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

4 лютого в приміщенні Новогуйвинської селищної ради відбулося урочиста церемонія відкриття регіональних курсів професійного навчання військовослужбовців Хмельницького центру перепідготовки та соціальної  адаптації  Хмельницького національного університету за програмою НАТО-Україна. 28 слухачів курсів пройдуть навчання за фахом «дизайн».

– Наша  програма працює з 2000 року, протягом цього часу ми здійснили перепідготовку понад 11 тисяч колишніх військовослужбовців. Наша основна мета – не лише провести навчання, а насправді надати вам ті навики, додаткові знання  з тим, щоб максимально підвищити ваші шанси на працевлаштування після військової кар’єри, –  сказав менеджер програми НАТО-Україна, консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт.

– Ми живемо в складний час, під час російської агресії, і я дякую партнерам з НАТО, які підтримують нашу країну, за ту допомогу, яку вони надають українським військовослужбовцям  в адаптації до цивільного життя. Слухачам цих курсів хочу побажати успішного навчання та подальшого працевлаштування, – сказав голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський.

Під час відкриття курсів були присутні директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Михайло Войнаренко, заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах та Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.