Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ НЕ НАДАЛИ ПОГОДЖЕННЯ НА ПІЩАНИЙ КАР’ЄР В ЛЕВКОВІ

4 лютого відбулася позачергова сесія Житомирської районної ради, яку провів заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах.

Депутати відмовили в  наданні погодження щодо отримання приватним підприємством «Торговий дім «Бетон» спеціального дозволу на користування надрами без проведення аукціону з метою геологічного вивчення піску ділянки Левківське-2.

Голова Левківської сільської ради Олександр Окоча зазначив, що це питання потрібно вирішувати таким чином, щоб були враховані не лише інтереси підприємства, яке має намір видобувати  пісок, а й місцевої громади. Такого діалогу, на переконання О. Окочі, з представниками підприємства не відбулося. Тому  й депутати сільської ради одноголосно виступили проти  кар’єру з видобутку піску на їхній території. Місцеві мешканці також стурбовані тим, що у разі видобутку піску понизиться рівень грунтових  вод і в криницях зникне вода.

Депутат Анатолій Давидов виступив з пропозицією внести зміни до положення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Житомирського району», а саме, щоб таке звання можна було присвоювати трьом особам щорічно (діюче положення визначає лише для двох). Однак депутати не підтримали проєкт цього рішення, вони   пристали на пропозиції депутатів Олександра Гребенюка та Сергія Котвицького, щоб це питання було винесено на наступну сесію.  

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.