Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК ВІДВІДАВ ЖИТОМИР

31 січня прем’єр-міністр України Олексій Гончарук відвідав Житомир.

Очільник уряду провів робочу нараду щодо термосанації житлових фондів.

О. Гончарук оглянув будинок №16 по  вулиці Небесної сотні у Житомирі.  Тут з березня 2016 року діє ОСББ «Нове життя-16», яке очолює журналістка Людмила Галліна.

Л. Галліна розповіла про історію утворення ОСББ,  проблеми та перспективи розвитку  об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, які  відмовилися від послуг ЖЕКів та сьогодні  самостійно вирішують усі  питання, однак потребують урядової підтримки. 

Так, для прикладу, будинок по вулиці Небесної Сотні, 16 у Житомирі потребує термомодернізації і для цього потрібні кошти. Тож під час спілкування з журналістами О. Гончарук говорив про перспективи розвитку ОСББ.

Серед іншого, журналісти запитали у О. Гончарука про високу зарплату міністра освіти Ганни Новосад та про хід справи щодо прослуховування його кабінету.

«Ми вже багато коментували з цих  питань. Щодо прослуховування, то це питання потрібно ставити  СБУ», – сказав О. Гончарук та додав, що пресі краще акцентувати увагу на успішних проектах.

О. Гончарук  повідомив, що спільно з правоохоронцями та органами контролю відпрацьовані майже 4 тис. нелегальних АЗС по всій країні. Частину з них закрили, а інша частина отримала ліцензії на офіційну роботу.

Зоя ЮХИМЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.