Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СЕРГІЙ КУЗЬМІНИХ – СПІВАВТОР ЗАКОНІВ ПРО ДОСТУПНІ ЛІКИ

Народний депутат України Сергій Кузьміних на своїй сторінці у соцмережі прокоментував прийнятий за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету».

 «Верховна рада України прийняла важливі закони, аби здешевити ліки. Наш законопроект забезпечує можливості здійснювати закупівлі медичних товарів за кошти державного бюджету із залученням закупівельної організації. Вводиться пільга на постачання лікарських засобів не лише для іноземних компаній, як це є зараз, а й іншим постачальникам, які здійснюють постачання ліків за державними програмами та за державний кошт. Відтак, здешевлення лікарських засобів, прозорі закупівельні процедури дозволять державі закупити їх у більшій кількості для пацієнтів України», – зазначив Сергій Кузьміних.

С. Кузьміних, який працює в парламентському комітеті з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, і очолює підкомітет з питань фармації та фармацевтичної діяльності є одним із авторів законопроектів, що спрямовані на вдосконалення законодавчої бази галузі:

про медичну допомогу, лікувальну діяльність, лікарські засоби, медичні вироби, фармацію та фармацевтичну діяльність;

розвиток трансплантології в Україні;

сучасні медичні технології та медична техніка;

добровільне медичне страхування;

правове регулювання обов’язкового державного медичного страхування;

 санаторно-курортне оздоровлення;

охорона материнства та дитинства, репродуктивне здоров’я населення;

військова медицина.

«Ми прагнемо, щоб українці отримували тільки найкращі ліки. Здоров’я наших людей – це найголовніший скарб. Якісні ліки та якісні медичні послуги мають бути однаково доступними мешканцям сільської та міської місцевості, незалежно від рівня достатку громадян», – зауважує парламентар.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.