Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ЖИТОМИРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВИСТУПИЛИ ПРОТИ «ФОРМУЛИ ШТАЙНМАЄРА»

8 жовтня на позачерговій сесії Житомирської районної ради депутати прийняли звернення до Президента України, Верховної  Ради України,  Кабінету Міністрів України, виступивши  категорично проти плану Президента України Володимира Зеленського реалізувати так звану формулу Штайнмаєра. За це проголосували 24 депутати з 29 присутніх на сесії.

ре 1 [1600x1200] ре3 [1600x1200]

 Вважаємо це відвертою капітуляцією, зазначається у зверненні,  бо за Законом України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей»:

  1. Московським окупантам та їхнім пособникам-терористам гарантується амністія (ст. 3);
  2. Узаконюється режим «сприяння» для російської мови і знищення української мови (ст. 4);
  3. Надається імунітет депутатам, «обраним» під контролем терористів (ч. 2 ст. 5);
  4. Терористи призначатимуть керівників органів прокуратури і судів, а самі стануть «народною міліцією», підпорядкованою виключно місцевій владі, яку, дуже ймовірно, буде обрано з колишніх ватажків загонів бойовиків (ч. 3 ст. 5, ст. 9);
  5. Україна має забезпечити прямі зовнішні відносини окремих районів Донбасу з регіонами Росії, чим, по суті, визнається сам факт відсутності реального кордону з Російською Федерацією. (ст. 8);
  6. У Державному бюджеті України щороку передбачаються захищені видатки на державну підтримку соціально-економічного розвитку ОРДЛО, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень. Введення в дію закону про особливий статус Донбасу – це однозначний сигнал усім антиукраїнським силам в інших областях, що зброєю можна домогтися для себе «особливого статусу» і диктувати Україні свою волю. Це однозначний сигнал світові, що про долю України треба говорити з Москвою, а не з Києвом.

Депутати райради вимагають за жодних умов не допустити надання «особливого статусу» окупованим територіям ні за т. зв. формулою Штайнмаєра, ні шляхом внесення змін до законодавства України.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.