Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Лукашенко та Зеленський прибули на Другий форум регіонів України та Білорусі

Президент України Володимир Зеленський та президент Білорусі Олександр Лукашенко  проводять сьогодні, 4 жовтня, зустріч в Житомирі. Ці переговори відбуваються в рамках Другого форуму регіонів України та Білорусі, який відкрився у Житомирському облмуздрамтеатрі, де проходить пленарне засідання форуму.

пре 2 [1600x1200]

У місті посилили заходи безпеки до візиту обох президентів. Так, Соборний майдан перекрили, тут також триває виставка білоруської техніки. По місту скрізь чергує поліція, учасників форуму ретельно перевіряють.

Вчора на форумі після засідання Українсько-Білоруської консультативної ради ділового співробітництва та проведення бізнес-переговорів між  представниками бізнесу обох країн  було підписано контракти на суму понад півмільярда доларів США.

Також у рамках Другого форуму пройшла офіційна зустріч керівництва Житомирської області з головами регіонів України та Республіки Білорусь. На ній  було підписано  угоди про партнерство між українськими містами Харків та Тернопіль і білоруськими містами Мінськ, Гродно та Пінськ.

Також білоруська делегація відвідала Житомирський музей космонавтки ім. С.П. Корольова. Білоруські гості подарували музею   автентичну стереофонічну модульну систему «Висота».

Особливістю цієї системи є те, що  звук, який вона відтворює,  позитивно впливає на психоемоційний стан людини, допомагає відновити організм після тяжких навантажень. Аналогічний пристрій використовував Сергій Корольов під час спілкування з космонавтами –  у ті часи це було надсекретне напрацювання.

Як ми писали форум розпочався 3 жовтня. На ньому науковці обговорили, як застосовувати космічні системи дистанційного зондування Землі для вирішення екологічних проблем, продовольчу безпеку, екологічну освіту дітей, збільшення присутності на ринках України і Білорусі сільськогосподарської продукції.
Серед іншого, на форумі намітили перспективи розвитку річкового судноплавства на річках Дніпро та Прип’ять, діяла ярмарок продукції та виробів декоративно-прикладного мистецтва,

 Зоя ЮХИМЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.