Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ДЕНЬ СЕЛИЩА ГУЙВА: НОСТАЛЬГІЯ ТА ДОБРА ЮШКА ВІД ДЕПУТАТА ОЛЕКСІЯ ЗАКШЕВСЬКОГО

28 вересня Гуйва відзначила день свого селища.  На місцевому стадіоні для учасників святкування була організована виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, проводилися різні розваги, конкурси, торгівля, атракціони та забави для дітей, концерт аматорів сцени.

уха 4 [1600x1200]

Наталія Желєзнікова,

мешканка селища Гуйва, депутат Новогуйвинської селищної ради:

– Селище Гуйва – це райський куточок Житомирського району. Колишнє військове містечко завжди славилося дружбою та порозумінням між своїми жителями. Спочатку тут жили переважно військові. Тут була своя школа, дитячий садок.

День селища  Гуйва за рішенням місцевих депутатів проводимо вдруге. Це свято об’єднує та зближує людей незалежно від їхнього віку. За останні роки Гуйва стрімко розбудувалася, тут з’явилося багато  котеджів заможних людей, однак з їхнього боку якоїсь уваги до проблем селища ми не помітили.  Вони спорудили високі огорожі довкола будинків, роз’їжджають на дорогих авто.

Пам’ятаю, коли ми ходили до місцевої школи і разом з батьками садили довколишній ліс, який сьогодні вирубують ті, хто тут будується. Лісника у нас немає, за порядком у лісі ніхто не стежить. Виходить так, що навіть повалені дерева не можна використати для опалення шкіл та дитячих садків селищної ради. Ми зверталися у Зарічанське  та Станишівське лісництво,  однак цим питанням ніхто не хоче займатися.

Хочеться, щоб наша молодь любила своє селище, займалася спортом. Колись на нашому стадіоні тренувалася житомирська футбольна команда. Цей стадіон нам вдалося повернути громаді, адже тут планувалася приватна забудова.  Так званий «трикутник»  також вдалося відвоювати від вирубки і тут створюється паркова зона.

На жаль,  не кожен наш заможний мешканець проявляє інтерес до того, щоб Гуйва ставала  ще більш привабливою та комфортнішою. Не байдужі  до  проблем селища Вівсик, Шарапата, Нечуйвіттер, які допомагають у вирішенні деяких питань.

– Світлана Слабунова:

– У 1964 році я закінчила місцеву школу, пройшло 55 років. Так, сьогодні  люди зі статками тут збудували сучасні котеджі, і це вражає. Ми дякуємо нашій однокласниці  Наталії Желєзніковій, яка відстоює інтереси рідного селища та його жителів. Завдяки її діяльності ще не вирізали ліс та не поділили усю землю.

уха 2 [1600x1200]

Галина Яндульська, Анатолій Войцицький, Світлана Слабунова, Наталія Желєзнікова 55  років тому закінчили Гуйвинську школу. Було багато спогадів, як вчилися та товаришували. Сьогодні приміщення школи передано для потреб військових. Щоб сфотографувати колишніх випускників, довелося звертатися з проханням до військових, щоб вони дозволили увійти на територію колишньої школи.

уха [1600x1200]

А частував усіх доброю юшкою на дні селища Гуйва депутат Новогуйвинської селищної ради Олексій Закшевський.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.