Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Три кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад написали мешканки Житомирщини

Минулого тижня у Верховній Раді України відбулося нагородження переможниць Конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад». Конкурс проведено Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів.

У 2019 році в рамках проєкту «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» подали заявки 135 жінок з усієї України.

Основна тематика заявок – децентралізація, об’єднання громад, відкриття НАПів, розробка стратегій та статутів громад. Також у цьому році зросла кількість ініціатив, спрямованих на впровадження рівних можливостей у громадах, дотримання рівнправного доступу до товарів і послуг для різних верств населення, а також інклюзії.

Соловйова Жанна [1600x1200]

Гаркава Аліна [1600x1200]

Переможниці конкурсу були визначені у 7 номінаціях, визначено 24 проекти-переможці та 3 проекти із особливим статусом (партнерські, поза конкурсом). Ініціативи 3 жінок Житомирщини визнані кращими:

  • «Програма розвитку бізнесу ВПО та місцевих громад» Соловйової Жанни Володимирівни, м. Житомир  – у номінації «Підприємництво»;
  • «Гендерний аналіз в розрізі найбільш популярних ЗМІ міста та зовнішньої реклами» Гаркавої Аліни Вадимівни, м. Житомир – у номінації «Наукова діяльність»,
  • «Нова Україна розпочнеться з розвитку малих громад» Загорської Оксани Сергіївни, м. Баранівка – у номінації «Нова Україна».
Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.