Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Скандал довкола Кмитівського музею триває

Постійна комісія Житомирської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності під керівництвом голови комісії Сидора Кізіна 13 вересня на черговому засіданні розглянула  ряд  питань.Найбільш гострим було обговорення  резонансу довкола Кмитівського музею.

Суть його полягає в тому, що не так давно у Фейсбук виникла сторінка (https://www.facebook.com/kmytivmuseum/ ) під назвою  «Кмитівський музей радянського мистецтва».

Як зазначив на засіданні комісії С. Кізін, «купка активістів лівацьких поглядів без жодних на те підстав чи повноважень на офіційній сторінці музею у Фейсбуці перейменувала цей музей в «Музей радянського мистецтва», тобто так, як він називався до 1991 року, тоді як такого права ніхто їм не давав».

С. Кізін  підкреслив, що рішення про зміну назви може бути прийняте тільки обласною радою, яка і утримує цей заклад, і платить зарплату працівникам. «Житомирська обласна рада як власник цього закладу також нічого не знає про будь-яких «кураторів» і не приймала рішення про їх призначення. Дивно, чому ці люди присвоїли собі право діяти від імені музею і популяризовувати свої дивні ідеологічні вподобання», – наголосив він.

те 3 [1600x1200]

Під час комісії заслухали офіційну позицію очільниці  управління культури і туризму Житомирської облдержадміністрації Тетяну Парфентієву, яка заперечувала причетність до появи цієї сторінки. 

Врешті-решт комісія вирішила, що вказана сторінка має бути видалена  як така, що не відповідає українському законодавству та пропагує радянську символіку. Зробити це мають до 17 вересня, тобто до сесії обласної ради.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.