Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ЧУЖОЇ БІДИ НЕ БУВАЄ

Незважаючи на оголошений найвищий клас пожежної небезпеки, саме людська недбалість та порушення правил пожежної безпеки, призвела до виникнення спалахів пожеж, які переросли в пожежі, що мають значні площі на території Житомирського району.

Так, 9 вересня при неконтрольованому спалюванні сухої рослинності місцевими жителями, виникла пожежа між селом Заможне та дачним кооперативом «Бобрівський масив». Пориви вітру та спека посприяли швидкому поширенню вогню на значній площі, що створило загрозу загоряння житлових будинків. Завдяки злагодженій роботі лісової охорони підприємства та бійців Житомирського РВ ДСНС, пожежу локалізовано. На гасіння пожежі підприємством було направлено 10 працівників лісової охорони Тригірського лісництва, виділено пожежну техніку лісопожежної станції з особовим складом, а саме – пожежний автомобіль ЗІЛ-131 та трактор МТЗ-82 обладнаний плугом ПКЛ-70. На даній площі повністю загинули молоді самосійні хвойні дерева, які могли стати лісом!

На території Житомирського військового полігону виникла пожежа внаслідок проведення військових навчань із стрільбами, яка стрімко почала поширюватись в сторону лісових масивів Тригірського лісництва. Для зупинення поширення вогню та недопущення пожежі в лісові масиви було залучено лісову охорону лісництва та техніку для протидії розповсюдження вогню – трактор МТЗ-82 в агрегаті із дисковою бороною КЛБ-1,7. На даний час пожежу локалізовано. Ліс пожежа не зачепила. Наразі на місці пожежі проводиться цілодобове чергування лісової охорони з метою уникнення повторного загоряння та заливання осередків вогню.

Лісівники вкотре звертаються до населення бути обережними з вогнем та не розводити вогнища поблизу лісових масивів, а також не випалювати залишків сухої рослинності, що досить часто складає небезпеку для лісових масивів, особливо молодих культур.

Беріжімо нашу природу спільно!

Прес-служба ДП «Житомирський лісгосп»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.