Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У Житомирському районі поліцейські вилучили незаконно зрубаний ліс

3 вересня до Житомирського відділення поліції надійшло повідомлення про виявлення незаконної порубки сосен на території Богунського лісництва. Під час перевірки інформації було встановлено і місце вирубки, і підпільну пилораму, де деревина перероблювалась. Розпочато кримінальне провадження.

Повідомлення про виявлення на ділянці пеньків від кількох щойно зрізаних дерев надійшло від працівників Богунського лісництва ДП «Житомирського лісового господарства» близько 11.00.

– На місце події, у лісовий масив поблизу с. Кам’янки, виїхала слідчо-оперативна група Житомирського відділення, працівники якої зафіксували обставини правопорушення. Також під час подальших слідчих заходів було встановлено місце, де деревина розпилювались, – розповів начальник Житомирського відділення поліції Сергій Крошко. 

У ході першочергової перевірки поліцейські з’ясували відсутніть документів на вказані сосни, як і загалом дозвільних документів на ведення підприємницької діяльності із обробки  лісу. Відтак із території підпільної пилорами було вилучено близько 350 колод деревини.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.  На розгляд суду слідчими подано  клопотання щодо проведення відповідних експертних досліджень вилученого. За результатами їх проведення прийматиметься рішення щодо остаточної правової кваліфікації події.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.