Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У Миролюбівці стартував новий навчальний рік

Прекрасною доброзичливою лінійкою, присвяченою Дню знань, другого дня осені новий навчальний рік розпочався у Миролюбівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Побажавши надавачам освітніх послуг невичерпного натхнення у збагаченні знаннями та розвитку здібностей школярів, формування їх яскравими особистостями та результативного занурення дітей в океан освітніх надбань, присутній на Першому дзвонику у Миролюбівці заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах зізнався, що його переповнюють суперечливі відчуття.

мир 3 [1600x1200]

 

 

– З одного боку, з щиросердною вдячністю прийняв від вас запрошення на це свято, щоб від себе особисто, керівництва району, депутатського корпусу подякувати працелюбним, талановитим, відповідальним, щирим і відвертим жителям вашого села. А з іншого –  тривожно щодо подальшої  долі вашої школи через нововведення уряду, яким встановлюється мінімальна кількость учнів для отримання державної підтримки загальноосвітніх навчальних закладів. На щастя, новий навчальний рік у Миролюбівській ЗОШ цьогоріч розпочався. Козацького вам здоров’я, дзвінких голосів дітвори на подвір’ї школи під мирним небом України, святкового настрою та взаємоповаги! – сказав Василь Стах.

мир 4 [1600x1200]

мир 5 [1600x1200]

Представник ПП «Миролюбівське» Олександр Петелюк за дорученням керівника місцевого підприємства агропромислового комплексу Володимира Швеця запевнив педагогів у подальшій матеріальній підтримці школи та вручив заохочувальні премії школярам, які найактивніше долучилися до роботи у них під час жнив.

Директор школи Марина Бабій вручила нагороди найкращим учням і колегам, подякувала гостям за те, що не ігнорують звернення вчителів до них, що відгукнулися на запрошення побувати на Дні знань. Окремі слова вдячності Марина Михайлівна висловила народному депутату України чотирьох скликань Віктору Развадовському за постійну небайдужість до освітніх закладів району і, зокрема, за подарований для учнів Нової української школи новий сучасний 43-дюймовий телевізор.

Микола КРИНИЧНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.