Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІКТОР ЗАГЛАДЬКО: «ПОТРІБНО ОБ’ЄДНУВАТИСЯ І СПІЛЬНО ДУМАТИ НАД ТИМ, ЯК ПОКРАЩИТИ ІНФРАСТРУКТУРУ В СЕЛІ»

Після створення Станишівської ОТГ, а вже минуло три роки, в селах громади реалізують низку інфраструктурних проектів, також після утворення громади у комунальну власність були взяті усі  заклади соціальної, освітньої і медичної сфер, які зараз масштабно осучаснюють.

Віктор Миколайович Загладько, будівельник, депутат Житомирської районної ради опікується  проблемами рідного села Ліщин.

IMG_1078 [1600x1200]

IMG_1084 [1600x1200]

– Людям не потрібно обіцяти золоті гори, треба робити, а не говорити. Потрібно об’єднуватися і спільно думати над тим, як покращити інфраструктуру в селі, бо ніхто, крім нас самих не буде перейматися нашими  проблемами. Ми маємо розв’язати це разом, – переконаний він.

– У минулому році була зроблена термосанація навчального  корпусу №1  Ліщинської загальноосвітньої  школи  І- ІІІ ступенів  (виконавець робіт  ФОП Можаровський В. Л.).  А вже у цьому році  проведена термосанація  і повна заміна даху в корпусі  №2, де підрядником виступив  ФОП Загладько В. М.  Загалом було освоєно майже 3 мільйони гривень. По навчальному корпусу №2 ми встигли виконати усі заплановані роботи до початку навчального року, –  розповідає В. Загладько. –  Це була злагоджена робота будівельників та педагогічного колективу школи, який усіляко сприяв, щоб  роботи були виконані якісно та вчасно. Під час робіт виникали непередбачувані обставини, на початку проведення будівництва, коли була розібрана покрівля, пішли дощі, що деякою мірою ускладнювало роботи.   

На приміщенні школи було встановлено блискавкозахист, утеплено дах, при цьому використані сучасні покрівельні матеріали, також замінено старі вікна  у приміщенні їдальні та вхідні  двері  на металопластикові.

IMG_1100 [1600x1200]

Лариса Ігорівна Зієдуллаєва,

директор Ліщинської загальноосвітньої  школи  І- ІІІ ступенів:

– Школа давно потребувала ремонту. Ініціативи сільського голови Юрія Матвійчука щодо осучаснення закладів освіти підтримують в громаді і мешканці сіл, і місцеві депутати. Після утеплення приміщень школи  ( у нас навчається майже 150 учнів) діти почуватимуться набагато комфортніше. До того ж,  у нас встановлено нову котельну, що дозволить  витрачатися менше палива. Школа набула сучасного вигляду. Ми вдячні керівництву сільської ради, яке потурбувалося про виділення коштів на ремонт школи, а також будівельникам, які  виконували роботи.  У наступному році плануємо провести внутрішній ремонт в школі, замінити опалення, відремонтувати їдальню.

–  Як депутат Житомирської районної ради буваю в багатьох селах району і можу порівнювати,  у якому стані нині перебувають  там школи,  дитсадки, клуби.  У селах Станишівської ОТГ проведено надзвичайно великий обсяг робіт в плані термосанації  закладів освіти, культури.  І це не може не радувати мешканців, – зазначає Віктор Загладько.  – Виконуючи будівельні роботи на місцевих об’єктах, спілкувався з сільським головою Юрієм Матвійчуком, який завжди  готовий вислухати  пропозиції щодо покращення інфраструктури сіл. Спільно ми дійшли згоди, що потрібно  провести благоустрій території Ліщинської  школи. Проблема в тому, що на території школи  знаходиться садибний будинок  Людвига Поляновського і дочки Езерської-Невмержицької (на фото), який є пам’яткою  архітектури національного значення. Ця будівля в аварійному стані, її потрібно зняти з реєстру. Відповідно до перспективного плану розвитку Станишівської ОТГ, на цьому місці буде споруджено сучасний  спортивний зал.

IMG_1082 [1600x1200]

Також у  цьому році за рахунок коштів бюджету участі в будинку культури села Ліщин  В. Загладько провів  капітальний ремонт приміщення  для заняття спортом, де обладнано   дві сучасні душові кабіни, малі очисні споруди, підключено водогін, каналізацію. У приміщенні вже встановлено ринг для заняття кунг-фу (саньда).

IMG_1118 [1600x1200]

IMG_1109 [1600x1200]

Ольга Шиманська,

директор будинку культури села Ліщин:

– Я хочу сказати про людські якості Віктора Миколайовича Загладька. Завдяки його зусиллям  як будівельника та депутата Житомирської районної ради у Ліщині, де він мешкає,  відбулися значні перетворення. Кожен день у нас виникають якісь нагальні питання, і щоб їх вирішити, звертаємося до Віктора Миколайовича. Місцева громада  вдячна йому за увагу до людей, за вирішення проблем села.    

– Я людина слова, завжди те, що кажу, виконую. Не розумію, як можна обманювати людей, з якими поряд мешкаєш.. Завжди потрібно дослухатися до думки жителів, брати до уваги їхні пропозиції. Вважаю, що перш за все потрібно знайти корінь проблеми, зважити всі за і проти, а тоді вирішувати. Хай там як, та якщо вся громада почне мізкувати, то це неодмінно дасть результат,- стверджує  Віктор Загладько.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.