Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Сонячний святковий День знань у Левкові

Цьогоріч саме 1-го вересня у світ знань вирушили учні Левківської загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів. Привітали їх з початком нового навчального року та побажали, щоб школа для кожного з них була справжньою другою домівкою, в якій дитячі прагнення до знань увінчувалися дивовижними відкриттями та постійними позитивними звершеннями, директор навчального закладу Валентина Шахрай, Левківський сільський голова Олександр Окоча, депутати Житомирської районної ради та представники Національної поліції.

16

27

31

Так, разом із побажаннями козацького здоров’я, радісного настрою, мирного неба, достатку, шани та людської вдячності школярам і педагогам, представник команди Віктора Развадовського, меценат і благодійник Василь Козел повідомив, що ініціює започаткування, за підсумками навчального року, до вже існуючих шкільних відзнак «Найкращий учень», «Найкращий клас» ще й почесне звання «Найкращий вчитель», кошти на заохочувальні премії яким надалі зобов’язався виділяти.

Заступник голови Житомирської районної ради Василь Стах наголосив на тому, що є тільки одне благо на світі – знання, і тільки одне лихо – невігластво, зауваживши при цьому, що якби український народ не ігнорував цю мудрість, то не втратив би ні Українську козацьку державу, ні Запорозьку Січ, ні Українську Народну Республіку, і нам не довелося би сьогодні платити за свою незалежність проти підступного московського ворога найціннішим – життями своїх істинних патріотів. Зокрема, і жителів Левкова – Олексія Шевченка, Олександра Книша та Олександра Шахрая.

Капітан поліції Олександр Сердюк запевнив учнів у тому, що старанне навчання – не лише запорука особистого успіху, а й гарантія процвітання та добробуту нашої рідної Батьківщини.

Його колега Богдана Пилипенко, зважаючи на славну трудову, спортивну та героїчну історію жителів живописного Левкова, запросила випускників місцевої школи до лав Національної поліції України.

На господарських питаннях та шляхах їх вирішення увагу присутніх на урочистому заході привернули Олександр Окоча та депутат районної ради Геннадій Журавель.

Благословив у День знань у новий навчальний рік учнів і надавачів освітніх послуг, здійснивши при цьому обряд освяти, настоятель місцевого Свято-Преображенського храму УПЦ отець Михайло.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.