Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Курінь імені Володимира Гнатюка Озерненської гімназії – перший серед учнівської молоді Житомирської області

Вже 12-й рік національно-патріотична військово-спортивна Гра «Сокіл»(«Джура»)  крокує Україною. Щороку методика виховання учнівської молоді, приорітетними напрямками якої є – наслідування козацько-лицарськьої звитяги, охоплює більшу кількість навчальних закладів України і докорінно впливає на формування освітнього процесу.

Головним штабом гри Державного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді було розроблено Положення затверджене Кабінетом міністрів України, відповідно якого запропоновано реєстрацію куренів при навчальних закладах за результатами роботи та якісної організації національно-патріотичної складової освітнього процесу.

Таким чином, в Озерненській гімназії організованими роями куреня протягом 2018-2019 навчального року було здійснено 12 милосердних справ та волонтерських заходів, до яких залучались педагогічний і батьківський колективи, спонсори, не байдужі громадяни. Для висвітлення виховної роботи та діяльності роїв створено группу у Фейсбуці та Інстаграммі, і на офіційному сайті гімназії є можливість прослідкувати усю волонтерську, милосердну і національно-патріотичну діяльність куреня. «Книга звитяг”, яку за Положенням про Гру веде кожний курінь, жевріє грамотами і нагородами козачат у різних сферах навчання, краєзнавчих дослідницьких напрямках, волонтерських заходах від районного  до всеукраїнського рівня.

Найбільш важливою і ціннісною рисою куреня є організоване козацьке самоврядування самими учнями гімназії, які самостійно, з відкритим серцем і завзятістю пропонують свою допомогу, вільний час і зусилля для діяльності куреня і організації добрих справ, допомоги потребуючим, допомоги молодшим козачатам стати гідними громадянами України, захисниками рідної держави. У травні 2019 року на офіційному сайті Державного центру  національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді і Головного штабу Гри був оприлюднений реєстр куренів, серед яких поки що перший і єдиний в Житомирській області зареєстрований курінь імені Володимира Гнатюка в Озерненській гімназії. Є надія, що їх у нашому районі буде більше.

Невтомне бажання юних джур і козаків куреня ім. В.Гнатюка допомагати і активно діяти живе не тільки протягом навчального року. Старшина куреня обов’язково бере участь в організації літнього відпочинку вихованців у таборі в денним перебуванням “Козацький гарт”.

За результатами виховної роботи профільний табір Озерненської гімназії “Козацький гарт” отримав перше місце у районному конкурсі виховної роботи в літніх таборах відпочинку при навчальних закладах району. 29 серпня 2019 року на пленарному засіданні педагогічних працівників району грамотою за друге місце у районному конкурсі серед літніх таборів також був нагороджений мовний табір Озерненської гімназії “Глобус”.

Чільне місце в організації позашкільної діяльності і відпочинку дітей займає здоров’я, фізична культура і безпека.

Варто зазначити, що під час реалізації національно-патріотичної, військово-спортивної програми табору були організовані 7-мі змагання з велосипедної майстерності та безпеки на дорозі.

В цьому сезоні кількість учасників традиційно збільшилась. «Велоліто-2019» зібрало 123 вихованця пригімназійних таборів – профільного табору “Козацький гарт” та мовного табору “Глобус”.

Адміністрація гімназії висловлює щиру подяку спонсорам 7-х змагань для учнівської молоді Озерного: Гресь Світлані Миколаївні – начальнику управління національно-патріотичного виховання, молоді і спорту, Грибану Григорію Петровичу – голові ради ветеранів спорту Житомирської області, Матковському Віктору Едуардовичу – судді з велоспорту ІІ категорії, срібному і двічі бронзовому призеру України з велоспорту, автору програми підготовки велосипедистів з техніки велоїзди, Чмелю Владиславу Вікторовичу – богаторазовому і абсолютному чемпіону м.Житомира з фігурної їзди і маунтінбайку. Бабінцеву Костянтину Володимировичу- за придбання грамот і медалей для нагородження переможців. А також, у тому числі, Святненко Віталію Валерійовичу за медалі і призи учасникам змагання. Діти щасливі за вашої підтримки!

Любов МЕЛЬНИК,

начальник табору «Козацький гарт»,

виховник куреня ім. В. Гнатюка

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.