Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ЗАВЕРШИТИ БУДІВНИЦТВО АМБУЛАТОРІЇ В СІНГУРАХ ПЛАНУТЬ ДО КІНЦЯ РОКУ

У Житомирському районі  продовжують будівництво нових амбулаторій загальної медицини сімейної практики. Наразі будівельні роботи виконуються на 3 об’єктах.

8 серпня  Антон Омелянчук, виконавчий директор Житомирської обласної галузевої організації  «Асоціація роботодавців будівельників»  побував на будівництві амбулаторій в Сінгурах та Сонячному.

IMG_0816 [1600x1200]

– Наша асоціація  сприяє в  постачанні будівельних матеріалів для медичних амбулаторій, які споруджуються в Сінгурах, Сонячному,  Пісках, – розповів Антон Омелянчук . – ПП «Прогрес-БУД», яке входить до нашої асоціації, виграло тендери на спорудження  нових амбулаторій  в Сінгурах та Пісках Житомирського району. Щоб не стримувати хід будівництва і успішно його завершити,  проводимо технічні наради, консультуємо, намагаємося якомога швидше вирішити проблемні питання. Голова асоціації роботодавців Житомирської області Анатолій Давидов сьогодні забезпечує ці об’єкти необхідними пиломатеріалами.

IMG_0832 [1600x1200]

IMG_0837 [1600x1200]

IMG_0806 [1600x1200]

Дмитро Парфенюк, директор ПП «Прогрес-БУД»:

– Наше підприємство будує в Житомирській області 9 амбулаторій. Ми запропонували найліпші умови і виграли тендери через  систему  закупівель «Прозоро». У Сінгурах плануємо завершити будівельні роботи у жовтні-листопаді цього року. Головна робота на цьому об’єкті вже виконана, залишаються фасадні та внутрішні роботи.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.