Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Житомирська обласна рада просить центральні органи влади профінансувати Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі

Сьогодні, 1 серпня, на сесії Житомирської обласної ради депутати розглянули 41 питання. Найбільш резонансними стали – зміни у складі президії обласної ради, недостатність фінансування зарплат освітянам Лугинської обєднаної територіальної громади, незаконне випалювання деревного вугілля у Гришківцях на Бердичівщині…

Чи не найбільшого резонансу набула зміна керівництва фракції ВО «Батьківщина» в облраді, якою тепер керуватиме Дмитро Кропачов. На сесії депутати вивели зі складу президії Анжеліку Лабунську, яка стала нардепом, а замість неї ввели Кропачова.

Були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік і ухвалено ряд звернень до центральних органів влади. Одне з них стосується виділення коштів з державного бюджету на проведення у Житомирі Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, підготовку до якого вже розпочато. Оскільки в обласному бюджеті на цей рік коштів на проведення цього форуму не передбачено, то і виділити їх необхідно з державного бюджету України.

На фото: голова фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Житомирській обласній раді Сидір Кізін під час роботи сесії.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.