Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ВІРА ФЕДОРІВНА ЯМЧУК ВІДЗНАЧИЛА ПОВАЖНИЙ ЮВІЛЕЙ

Вірі Федорівні Ямчук виповнилося 95 років. Вже два роки вона проживає в Житомирському геріатричному пансіонаті в селі Іванівка. Її чоловік помер молодим ще в 1947 році. Син проживав в Росії, помер. Внуки та правнуки Віри Федорівни живуть в Росії. 

 – Я не самотня, мене провідують племінниця Валентина, не забувають про мене і односельчани, – говорить Віра Федорівна. – Народилася в селі Черемошне в 1924 році. Там пройшло усе моє життя. Пережила голодовку в 1932-1933 роках, війну з фашистами. Працювала важко від зорі до зорі. Все життя вирощувала вдома квіти, особливо люблю троянди. Односельці розповідають, що мої троянди продовжують цвісти. Спасибі Вам, дорогі земляки, що не забуваєте про мене.

Життєвий шлях цієї жінки був далекий від безхмарного і безтурботливого. За довгі роки свого нелегкого життя вона була свідком  як трагічних, так і величних сторінок вітчизняної історії. Усе життя невтомно працювала і пройшла усі випробування долі з гідністю та вірою в серці, адже її людяність, доброта, працелюбність подолали усі негаразди.

Привітати Віру Яківну з 95-річчям до пансіонату завітали Березівський сільський голова Сергій Чернуха з представниками громади. Вони побажали іменинниці, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися.

– А головне, щоб була правда, бо без неї не можливо жити. А життя –  це довга-довга дорога, яку треба пройти так, щоб не було соромно дивитися людям в очі, – сказала Віра Федорівна.                     

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.