Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

На Житомирському бронетанковому заводі невдовзі замінять керівництво

За словами заступника секретаря РНБО Cергія Кривоноса, підприємство поступово вели до банкрутства. Тепер цим займатимуться компетентні органи.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) генерал-майор Cергій Кривонос заявив, що після його візиту на Житомирський бронетанковий завод і подальшої зустрічі з керівництвом ДК «Укроборонпром» було вирішено у найближчий час замінити керівництво цього оборонного підприємства.

«Відвідав і один із наших бронетанкових заводів – Житомирський. Як не прикро, через позицію керівників його поступово вели до банкрутства. Тепер цим займатимуться компетентні органи. Будуть запитання і до очільників «Укроборонпрому», які вочевидь знали, але не звертали на те уваги»,  – сказав він в інтерв’ю АрміяInform.

За словами Кривоноса, на цьому підприємстві була економічно неправильно організована робота.

«Маючи величезний потенціал, завод на виході показав «нуль». Кошти йдуть на виплату премій виключно керівництву. Порівняно з зарплатами робітників – різниця у десятки разів. А люди не сліпі, все бачать. Не можна ставитися до працівників, як до другого сорту! Головний інженер практично не з’являвся в цехах, у гендиректора – свої питання… У підсумку – скорочення персоналу, різке зменшення випуску продукції…», – розповів заступник секретаря РНБО. 

Він додав, що нещодавно зустрівся з керівництвом «Укроборонпрому». Питання вирішене: найближчим часом відбудеться заміна керівництва цього заводу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.