Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЖИТЕЛІ ТРОЯНОВА ДЯКУЮТЬ ВІКТОРУ РАЗВАДОВСЬКОМУ ЗА ДОПОМОГУ У РЕМОНТІ ЗАКЛАДІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

19 липня у с. Троянів за участі голови Житомирської райдержадміністрації Сергія Микитюка, народного депутата України Віктора Развадовського та заступника голови районної ради Василя Стаха відбулося відкриття реконструйованого приміщення харчоблоку місцевого дитячого садка «Берізка».

За словами сільського голови Миколи Білеуша, роботи з реконструкції тривали понад три роки. Потреба у ремонті викликана фактичною непридатністю до подальшого використання старого харчоблоку. Завершення робіт стало можливим завдяки Вікору Развадовському, який виділив на це 30 тис. грн. позабюджетних коштів.

б1 [1600x1200]

б [1600x1200]

Загалом у харчоблокові замінено вікна та двері, закуплено нове кухонне обладнання, облицьовано плиткою робочі поверхні та підлогу, підведено трьохфазну електричну лінію та воду, облаштовано водовідведення. У наявності електробойлер та внутрішній санвузол. Окрім цього, тут же облаштовано сучасну котельню на твердому паливі, яка обігріватиме як харчоблок, так і основне приміщення дитячого садочка.

До слова, цьогоріч троянівський дитсадок відвідує 45 діток. Повний робочий день працює дві різновікові групи. Загальна кількість дітей від 0 до 6 років по Троянівській сільській раді складає 83 дитини.

На часі тут залишається капітальний ремонт даху основного приміщення, облаштування тіньових навісів для дітей та огорожі.

Окрім цього проекту у Троянові наразі заплановано початок робіт з капітального ремонту даху школи. При цьому вже розроблено проект з реконструкції частини покрівлі з м’якої на шатрову. Його реалізація також була б неможливою без участі Віктора Развадовського, який посприяв у виділенні з державного бюджету 500 тис грн.

Жителі Троянова щиро вдячні своєму народному депутату за незмінну допомогу у реалізації інфраструктурних проектів та підтримку ініціатив сільської ради щодо покращення матеріально-технічного стану закладів соціальної сфери у селі.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.