Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У Троянові триває багаторічна тісна і результативна взаємодія громади з народним депутатом України

Візитівкою колишнього районного центру села Троянів багато років без перебільшення являється зразковий аматорський хореографічний колектив «Юність» – культурна гордість не лише нашого району, а всієї Житомирщини. Цьогоріч, у тому числі й за підтримки свого народного депутата України Віктора Развадовського, його артисти славно відзначили 30-річчя «Юності».

І поки вони продовжують культурно зростати, дарувати своїм глядачам, шанувальникам їхнього таланту, радість, доносити через танець до їх сердець і душ ідеали добра, любові і краси, Віктор Развадовський у співпраці з Троянівським сільським головою Миколою Білеушем, керівництвом району працюють над вирішенням надзвичайно важливої для населеного пункту проблеми – ремонту покрівлі приміщення Троянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для цього народним обранцем Віктором Йосиповичем уже залучено півмільйона гривень. Іншу частину коштів на найближчій сесії районної ради планується виділити з районного бюджету.

ку [1600x1200]

ку5 [1600x1200]

ку4 [1600x1200]

ку2 [1600x1200]

До слова, позитивний досвід такої співпраці народного депутата України і представників місцевого самоврядування уже відчули у Сінгурах та Черемошному, школи яких зажили повноцінним життям.

Не залишено поза увагою парламентарія, райдержадміністрації, місцевого самоврядування сільського та районного рівня і актуальні питання Троянівського дитячого садочка “Берізка”, внаслідок чого жителі села уже незабаром будуть приємно здивовані.

ку3 [1600x1200]

А ще Віктор Развадовський долучився і до урізноманітнення відзначення у Троянові українських народних звичаїв, подарувавши їм зворушливий виступ на Івана Купала народного артиста України Юрія Градовського та гурту “Древляни”.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.