Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

У Сінгурах Віктору Развадовському завжди раді!

У Сінгурах народний депутат України, учасник бойових дій, ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Віктор Развадовський завжди бажаний гість.

І це – закономірно, адже місцеву громаду та парламентаря пов’язує багато добрих спільних справ. Як то швидке встановлення та тривала, через бюрократичні процедури, легалізація світлофора; перекриття даху школи, на що сільською, районною радами і народним обранцем було залучено приблизно 1млн. 300 тис. грн. (з яких майже половину Віктором Развадовським), підтримка дитячих вокальних і хореографічних колективів району під час різноманітних творчих заходів в районному будинку культури, розташованому у Сінгурах тощо.

а [1600x1200]

а1 [1600x1200]

а6 [1600x1200]

Тож не випадково бажаючих потиснути Віктору Развадовському руку, сфотографуватися з ним на згадку у цьому прекрасному населеному пункті ніколи не бракувало.

І навіть попри це, перебуваючи у Сінгурах під час виборчої кампанії, Віктор Развадовський не хизувався здобутками, а зауважив, що не все задумане йому вдалося виконати через об’єктивні чинники, за що попросив у земляків вибачення, подякувавши їм за велику довіру та підтримку.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.