Сьогодні: 25 вересня 2021 року - субота

wordpress themes.

«УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» ПРОХОДИТЬ В РАДУ: ОСТАННІ ДАНІ СОЦОПИТУВАНЬ

 

Соціологічне опитування, проведене Центром соціальних експертиз Інституту соціології (Національної академії наук України), показало, що партія  «Українська стратегія Гройсмана» »приєдналась до числа тих політсил, які проходять у новий парламент. Ці дані підтвердили прогнози експертів, що партія чинного Прем’єра, незважаючи на спроби деяких конкурентів занизити її рейтинги, має достатній потенціал росту, щоб подолати 5% прохідний бар’єр і, очевидно, буде і далі нарощувати свої шанси. 

Загалом, згідно з дослідженням, за десять днів до виборів з тих українців, хто планує голосувати і вже визначився зі своїм вибором, за партію “Слуга народу” віддали б свої голоси 39,0%, партію “Опозиційна платформа – За життя” – 12, 1 %, партію “Європейська Солідарність” – 7,9%, партію “Голос” – 7,4%, ВО “Батьківщина” – 7,3%, партію “Українська Стратегія Гройсмана” – 5,1%. 

Оскільки за результатами виборів буде формуватись не тільки склад парламенту, а й новий уряд, то соціологи цікавляться, кого виборці хотіли б бачити на посаді прем’єр-міністра України. Серед усіх можливих кандидатів на пост прем’єр-міністра України найбільший рейтинг мають два основні претенденти: Юрій Бойко – 13,2% і діючий голова уряду Володимир Гройсман – 12,7%. Різниця в рейтингах цих кандидатів незначна і знаходиться в межах статистичної похибки вибірки. Тому Володимир Гройсман має усі шанси залишитись на своїй посаді, але це залежатиме від того, скільки прихильників його прем’єрства підтримають його політичну силу.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.