Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗАКОНОТВОРЧІСТЬ, БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА ПЛАНИ: 5 РОКІВ РОБОТИ БОРИСЛАВА РОЗЕНБЛАТА

Оновлення медичного обладнання, ремонт провулків, будівництво спортивних майданчиків, впровадження енергоефективних заходів, залучення коштів на ремонт підземного переходу та  майже півтори сотні написаних законопроєктів – таким є результат   роботи народного депутата України Борислав Розенблата у Житомирі за 4,5 роки.

«Коли в 2014 році я вирішив балотуватись до Верховної Ради України, у мене була чітка мета – розробляти та ухвалювати закони, які перетворять Україну на сучасну європейську державу. Кожен громадянин  буде захищений законом не на папері, а в реальному житті. Про це ми мріяли під час Революції Гідності. Тому я «не просиджував штани», а брав активну участь як в ухваленні, так і в написанні законів. Нині  24 моїх законопроєкти вже набрали чинності. Навести приклад? Будь ласка! Сьогодні ваші діти чи онуки ходять до шкіл, садочків, користуються послугами лікарень, більшість з яких були утеплені за останні роки. Звичайно, робилося це місцевою владою, але старт цій кампанії з утеплення дали два моїх законопроекти – №1313 та №1409, – каже Борислав Розенблат.  – А ще, серед іншого, був закон №3251, який зменшив вартість розмитнення авто на 40%,  закон №2844, який сформував умови для створення індустріальних парків, і, відповідно, нових робочих місць для вас та ваших сімей. Був закон №1362, яким заборонили вивіз лісу-кругляку з країни і  це стало початком відродження деревопереробної галузі. Закон про літакобудування №4809, який спрощує умови співпраці українських авіабудівельників із зарубіжними партнерами. І це далеко не повний перелік. А в планах (в розробці, на затвердженні) ще величезний перелік проектів законів, які мають спростити ваше життя. Стосуються вони медицини, транспорту, енергетики, промисловості та економіки».

 2014 року, тримавши можливість представляти інтереси житомирян у Верховній Раді, Борислав Розенблат відразу взявся за вирішення нагальних питань своїх земляків і впродовж усіх цих років постійно підтримував з ними зв’язок.

Житомиряни знають, що Борислав Розенблат – це не той депутат, який отримавши мандат, переїхав до столиці, а той, хто постійно опікується проблемами міста та його мешканців. Він тут живе, живе його родина, друзі, близькі люди. Щодня у Житомирі десятки людей отримують безкоштовну юридичну допомогу завдяки його ініціативі.

Прикладом цього є діяльність громадської приймальні нардепа. Вже п’ять років за адресою Майдан Корольова 3/14 троє юристів щодня надають безкоштовні консультації. За цей час встигли опрацювати більше 14 тисяч звернень. Завдяки їх роботі вдалося повернути людям більше 2 млн грн заощаджень, перерахувати песії сотням пенсіонерів,  а також 7 квартир повернути житомирянам, яких ошукали «чорні» ріелтори. 

Головним принципом роботи народного депутата є комплексне розв’язання питань. Так, реагуючи на численні звернення громадян, Борислав Розенблат реалізовує масштабні проєкти, а не розв’язує, так звані, точкові проблеми.

За його ініціативи  у 2016-2018 роках для міських лікарень придбали і передали необхідне для порятунку життя людей медичне обладнання за кошти держсубвенції на майже 46 мільйонів гривень.

Нині це називають справжнім проривом, адже такого масштабного оновлення у медзакладах чекали десятиліттями. Обладнання сучасне і якісне, воно дозволяє у більш зручний для медиків та пацієнтів спосіб здійснювати діагностику захворювань, спостерігати за станом хворих у динаміці та контролювати лікувальний процес.

Паралельно з цим, Борислав Розенблат спільно з благодійниками доставив у медичні заклади безкоштовні медичні препарати на загальну суму понад 23 мільйони гривень. Пацієнти з рецептом від лікаря могли звернутися і безкоштовно отримати в цих закладах антибіотики, протиінфекційні, ранозаживлюючі, протипухлинні та ін’єкційні засоби, сезонні ліки від кашлю та застуди, для укріплення імунітету, а також препарати для пацієнтів з травмами. Це сертифіковані ліки іноземного виробництва з відповідними супровідними документами, інструкцією українською мовою, без порушення термінів використання.

Борислав Розенблат переконаний, що здоров’я людей залежить від фізичної культури, тому ініціював будівництво 12 сучасних спортивних майданчиків у Житомирі. На цей проєкт йому вдалося залучити 22,7 млн грн з державного бюджету. Три із них уже презентували.

  • Вул.Київська,13 – інклюзивний спортивний майданчик. Тут разом можуть гратися та займатися спортом маленькі житомиряни, дорослі та люди з інвалідністю. Тут є лави, смітники, майданчик встелений м’яким гумовим покриттям, усі тренажери сертифіковані.
  • Вул. Вітрука, 31 – тут є футбольне поле із штучним покриттям та зона для занять стрі-воркаутом.
  • Вул.Б.Тена 100 та 102. Це футболтьне поле.

Усі ці майданчики обладнані відеоспостереженням, огорожею.

А от на енергоефективні заходи у житомирських багатоповерхівках за сприяння Борислав Розенблата витратять 20 млн грн держсубвенцій. За ці кошти будуть встановлені нові вікна та двері у майже 100 житлових багатоповерхових будинках.

Ще понад один мільйон гривень держсубвенції Борислав Розенблату спрямував на ремонт єдиного підземного переходу в Житомирі. Його побудували більше 30 років тому – в 1982 році, поблизу панчішної фабрики на проспекті Миру. З того часу там практично не проводилися ремонтні роботи. І лише у 2018 році активно взялися за вирішення цього питання.

Народний депутат не приховує, що прагне, аби в Житомирі з’явилася якісна вода з-під крана та хороші дороги. З цими проблемами до нього найчастіше звертаються житомиряни і особливо активізувалися в останні рік-півтора, коли ситуація стала надто критичною.

«Я вивчав ці питання, – пояснює Борислав Розенблат. – Живу в Житомирі і теж бачу ці дороги, користуюся автомобілем і через стан покриття постійно ремонтую його на СТО. Маршрутні таксі, тролейбуси, які надають послуги з перевезення населення, ламаються також, у них відлітають колеса. У Житомирі, без перебільшення, дороги в найжахливішому стані. Дивитися на це просто більше не можна. Треба не «розмивати» свою діяльність по всіх кутках, а визначити пріоритетні напрямки. Для мене це, однозначно, дороги й вода. На цьому зосереджу всі зусилля і результат буде». 

Втім, і ці напрямки роботи є не новими для Борислав Розенблат. Впродовж 2015-2016 років у Житомирі за його сприяння за 3,6 млн грн відремонтували 30 провулків, деякі з яких не бачили ремонту кілька десятків років.

У часи  депутатства Борислав Розенблат не припиняє також своєї благодійної діяльності. Вже  багато років у Житомирі діє Фонд родини Розенблат, який допомагає організаціям, лікарням, школам і дитсадкам. Фонд встановив  у дворах багатоповерхівко більше 40 сучасних дитячих майданчиків, щороку проводить «Різвяний ярмарок», організовує конкурси та екскурсії, збирає діток загиблих героїв і дітей з інвалідністю до першого класу, підтримує обдаровану молодь, колективи, де працюють люди літнього віку і соціально незахищені верстви населення.

«З 2014 року ми допомагаємо армії. Ми вивозили родини українських військових з окупованого Криму, допомагали пораненим, хлопцям на війні. Купували одяг, взуття, бронежилети, «розгрузки», приціли, тепловізори, їжу та багато-багато іншого. Знаємо, що тепловізори рятували життя, хлопці нам дзвонили розповідали. Близько 10 мільйонів гривень за ці роки пішло на армію, ми не зупиняємось й продовжуємо досі співпрацювати з багатьма відомими волонтерами», – кажуть у Фонді родини Розенблат.

р [1600x1200]

Та найважливішим показником роботи Фонду та Борислава Розенблата, як депутата, є врятовані життя людей. Нині таких щонайменше 10:

Юрій Коханчук – пересадка серця,

Дмитро Перцев – операція в Ізраїлі після поранення в зоні АТО,

Сергій Коршун – операція на серці,

Анатолій Каблов – лікування після того, як хлопчик потрапив під тролейбус,

Олексій Пузіков – операція на серці (імплантовано кардіовертер-дефібрилятор);

Андрій Мельник – перевели дитину до ОХМАТДИТУ і тим врятували життя,

Пасічник Марина –  операція з заміни суглоба (жінка не могла ходити);

Юлія Толмачова – операція після поранення в зоні АТО;

Катерина Наумчук – лікування лейкозу в Італії.

«Я працював, працюю і працюватиму для людей. Я знаю їхні проблеми і маю досвід їх розв’язання. Разом з житомирянами ми втілимо у життя ще багато важливих проєктів, змінимо Житомир разом!» – каже Борислав Розенблат.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.