Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГУРТ «ДРУГА РІКА» ВИСТУПИВ З КОНЦЕРТАМИ НА ПІДТРИМКУ «УКРАЇНСЬКОЇ СТРАТЕГІЇ ГРОЙСМАНА»

Тисячі людей відвідали концерт гурту «Друга Ріка» на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» на Житомирщиі.. Співаки  завітали  в рамках туру в  Бердичів, Короcтень, Малин, Новоград-Волинський та Чуднів.

«Для нас це особливий і відповідальний концерт. Україна переживає нелегкий час і кожен з нас вболіває за її майбутнє. До нас неодноразово телефонували представники різних політичних сил, але  ми ім всім відмовляли. Але ми сьогодні тут, бо Володимир Гройсман і його команда започаткували ті фундаментальні зміни, яких чекали роками. Тому ми маємо захистити те, що було зроблено за ці роки», – зазначив Валерій Харчишин, лідер гурту.

Пісні у виконанні «Другої Ріки» публіка сприйняла “на ура”.  І діти, і дорослі активно підспівували і підтанцьовували. А композиції, які стали хітами, – «Оксана», «Математика», «Секрет», «Спи до завтра», «П’ю з твоїх долонь» – викликали бурхливі оплески. 

Публіка, яка відвідала виступ відомого гурту була різноманітною: багато молоді, подружні пари з дітьми, старшому поколінню сучасні україномовні пісні також припали до вподоби. Репертуар, як виявилося, добре знайомий жителям нашого регіону. Під запальні мотиви публіка часто йшла в танок, під час повільних пісень влаштовувала імпровізовані флешмоби з запалюванням ліхтариків.

Жителька Новоград-Волинського Катерина дуже задоволена тим, що завітала на концерт. Творчість «Другої Ріки» їй подобається, як і їх політичні вподобання. Дівчині 18 і вона не приховує – свій перший в житті голос на парламентських виборах віддасть за «Українську стратегію Гройсмана». «Я дуже позитивно ставлюсь до нашого прем’єра. Він системно працює над зростанням соціальних стандартів. Підвищує пенсії, модернізує освітню програму, медицину. Я думаю,це одна з головних цілей уряду Гройсмана. «Українська стратегія Гройсмана», як на мене, це команда професіоналів, яка здатна змінити країну на краще».

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.