Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

11 ПРИЧИН ПРИЙТИ НА ВИБОРИ І ЗРОБИТИ СВІДОМИЙ ВИБІР

Що буде далі в нашій країні? Вже цієї неділі саме кожен із нас, українців, вирішить, як країна житиме далі. Саме від вашого голосу залежатиме, чи будуть у новому парламенті та уряді люди, здатні захистити, продовжити і завершити зміни, які тривають в країні.

Лідер партії «Українська стратегія”» Володимир Гройсман закликає зробити свідомий та відповідальний вибір: «Цієї неділі дострокові вибори. Як їхні результати вплинуть на наше життя хвилює кожну українську родину. Є сподівання на позитивні зміни, але і чимало тривог щодо можливого реваншу, розколу в країні та того що новим політикам не вдасться втримати ситуацію на фоні серйозних загроз».

За результатами цих виборів буде сформована не тільки нова Верховна Рада, але й новий уряд. Адже премєр-міністра не призначає президент чи ще хтось, його обирають українці, голосуючи за партію. Серед партій що йдуть на вибори найбільше вимогам часу відповідає «Українська стратегія Гройсмана». Її лідер – Володимир Гройсман, молодий і енергійний політик, який має унікальний і успішний досвід державного управління. Спочатку на посаді мера Вінниці – потім у Кабінеті міністрів. Як показують результати останнього опитування, проведеного Агентством моделювання ситуацій, 85,5% українських експертів вважають, що за три роки діяльності уряду Володимира Гройсмана ситуація в країні змінюється у позитивному напрямку.

Серед найбільших досягнень Кабміну під керівництвом Гройсмана експерти називають підвищення мінімальної зарплати, монетизацію субсидій та осучаснення пенсій з запровадженням автоматичної індексації. Серед найпомітніших зрушень – реформа децентралізації, автором і головним рушієм якої був Володимир Гройсман стала найспішнішою реформою серед тих, які були розпочаті у останні роки.

За плечима Гройсмана і його команди є і багато інших досягнень, серед яких кілометри нових доріг, відремонтовані і побудовані по всій країні школи, амбулаторії, дитячі садки і стадіони, щоденна робота зі зміцнення обороноздатності держави і багато іншого.

Втім, наразі є загроза що позитивні реформи і зміни можуть бути згорнуті, наприклад централізувати кошти, передані Урядом Гройсмана на місця. Також є ризик того що через некомпетентність нового складу ВР замість позитивних змін ми отримаємо погіршення ситуації.

За останніми соцілогічними данними «Українська стратегія Гройсмана» долає 5% бар’єр і проходить до парламенту, втім через сфальсифіковану соціологію і придворних експертів опоненти намагаються переконати людей, що «Українська стратегія Гройсмана» непрохідна в парламент, тим самим спонукаючи людей голосувати за інші партії. Це – недобросовісна конкуренція, брудні політичні технології, які чітко характеризують тих, хто їх використовує. У опонентів Гройсмана присутній страх того, що Гройсман не дасть їм займатись далі оборудками, заради яких вони йдуть у владу.

Для того аби захисти позитивні зміни в країні, продовжити розвиток держави – необхідно щоб Володимир Гройсман продовжив обіймати посаду прем’єр-міністра та мав свою фракцію в парламенті, адже якщо його партія не потрапить до Верховної ради, то і прем’єром він не залишиться. Врешті-решт, все залежить від результатів виборів. Для цього слід прийти 21 липня на виборчі дільниці і проголосувати за № 11 у списку – «Українську стратегію Гройсмана», тобто – за стабільність і розвиток, за успіх України.

Причини голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»

  1. «Українська стратегія Гройсмана» – найбільш сильна професійна команда з усіх, які сьогодні йдуть на вибори у Верховну Раду. В команді є фахівці, які мають знання і досвід проведення змін в усіх ключових сферах життєдіяльності країни.

  1. Ці люди уже підтвердили здатність досягати результатів. Можна бути впевненим, що ця команда не змарнує час в парламенті і не розчарує виборців.

  2. У неї є досвід і законотворчої роботи, і імплементації прийнятих рішень. Досвід команди «Української стратегії Гройсмана» дозволить пропонувати якісні законодавчі рішення і зупиняти ті, які через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів несуть в собі ризики для українського народу.

  3. Лідер партії Володимир Гройсман має один з найвищих прем’єрських рейтингів. Голосування на виборах за «Українську стратегію Гройсмана» – це голосування за його прем’єрство, щоб команда продовжила розпочаті реформи.

  4. Партія займає чітку патріотичну проукраїнську позицію.

  5. Команда «Української стратегії Гройсмана» на відміну від багатьох молодих недосвідчених політиків зможе протистояти досвідченим маніпуляторам проросійського спрямування. І вона точно не буде вести з ними таємних перемовин, як деякі інші політичні сили, пов’язані з ними давніми спільними політичними та бізнес-інтересами.

  6. Мало мати добрі наміри, які є у багатьох нових політиків, які балотуються до Верховної Ради. Команда Володимира Гройсмана зможе об’єднати навколо себе цих молодих політиків і дати їм справжнє лідерство, щоб спільно досягати результатів та розбудовувати Україну як сильну та успішну країну, щоб це дійсно впливало на підвищення якості життя громадян.

  7. В умовах ризиків та загроз, які стоять перед нашою державою зокрема через гібридну війну Росії проти України, – в парламенті і уряді вкрай потрібні люди, здатні приймати професійні антикризові рішення.

  8. «Українська стратегія Гройсмана» має чітке бачення необхідних змін в різних сферах. Це ті люди, хто почав ці зміни (які інші політики відкладали роками), і будуть їх захищати та продовжувати.

  9. Ця команда – не популісти, які роздають порожні обіцянки, а потім про них забувають. Це політики, які тримають слово – обіцяють те, шо реально, і виконують те, що обіцяють.

11. Пріоритетом для «Української стратегії Гройсмана» є інтереси людей. Її лідера Володимира Гройсмана називають соціальним прем’єром.

Олексій ПРОЦЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.