Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Почесний житель Новогуйвинського подарував до Дня селища його жителям і гостям незабутній виступ Наталії Бучинської

12 липня, на престольне свято рівноапостольних Петра і Павла, мешканці та гості п’ятитисячного смт Новогуйвинське, заснованого 1973 року, добре відомого в Україні за місцем розташування Житомирського ремонтно-механічного (у народі – бронетанкового) заводу, вдруге відзначили День селища.

Традиційно для храмових свят, воно розпочалося ранковим Богослужінням у церкві Святих апостолів Петра і Павла та Преподобного Сергія Радонезького.

Для дітей функціонували атракціони, аніматори, аквагрим. До уваги містян та гостей свята були запропоновані виставка робіт майстрів народної творчості, виступи вуличного театру ляльок, шоу гігантських мильних бульбашок, спортивні змагання. Працювала виїзна торгівля. У передвечірню пору відбувся розіграш святкової лотереї.

ново 1 [1600x1200]

ново 2 [1600x1200] ново10 [1600x1200]

Привітати жителів Новогуйвинського з Днем селища завітали народний депутат України Віктор Развадовський, депутат Житомирської обласної ради Раїса Гула, голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, заступник голови житомирської районної ради Василь Стах та його колеги по депутатському корпусу Валентина Томілкіна, Валерій Кліменко, Василь Козел та Віктор Попов. Кращі представники місцевої громади були відзначені грамотами, подяками та грошовими заохоченнями. Серед них і Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко.

ново 4 [1600x1200]

ново 8 [1600x1200]

А найдієвіші активісти, захисники прав та законних інтересів ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС і учасників бойових дій – Віктор Развадовський, Руслан Новік, Олексій Сєвєрін, Володимир Маркосян, Олексій Мохорт, Анатолій Міщенко та Олександр Зиков – отримали від голови районної громадської організації «Союз «Чорнобиль Україна» Миколи Поліщука на знак народної пошани ордени «Чорнобильський хрест».

ново 5 [1600x1200]

ново 7 [1600x1200]

ново 6 [1600x1200]

ново 12 [1600x1200]

Увечері на учасників святкового дійства чекав головний подарунок – святковий концерт Народної артистки України Наталії Бучинської, організований за підтримки народного депутата України Віктора Развадовського, Почесного жителя смт Новогуйвинське.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.