Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Народний Рух України – за Віктора Развадовського!

Житомирська обласна (крайова) організація Політичної партії «Народний Рух України» Вячеслава Чорновола 7 липня прийняла рішення про підтримку на позачергових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня поточного року, у 67 Чуднівському одномандатному виборчому окрузі (Житомирський, Любарський, Романівський, Чуднівський райони та частина м. Житомира) Віктора Развадовського як особистість, яка багаторічною працею довела, що гідна представляти та відстоювати інтереси своїх земляків.

– Віктор Йосипович обирався народним депутатом України ІІІ, ІV, VII та VIII скликань, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, генерал поліції першого рангу. Як законодавець особисто та у співавторстві подав понад сто законопроектів за 2014 – 2019 роки, з яких стали чинними актами – 10. За час свого депутатства він активно проводив прийоми громадян та здійснював благодійну діяльність. А це тому, що для Віктора Развадовського на першому місці завжди була проста людина і він допомагає, як словом, так і ділом. У виборчому окрузі №67 не знайдеться жодного освітнього, культурного чи медичного закладу, якому б не допоміг Віктор Развадовський. В цей тяжкий час понад 4000 громадян отримали матеріальну допомогу – на лікування, подолання наслідків пожеж, підтримку багатодітних та малозабезпечених сімей, родин воїнів АТО… Віктор Йосипович має велику підтримку від вдячних громадян за свої добрі благодійні справи, – наголошується у заяві Житомирської обласної (крайової) організації Політичної партії “Народний Рух України” Вячеслава Чорновола.

рух 2

Рухівці не лише ухвалили рішення, закликали виборців віддати свої голоси за Віктора Развадовського, а й долучилися до агітації за цього кандидата у народні депутати України.

Богдана РОЗКВІТ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.