Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Сидір Кізін: «Маємо зберігати трудовий і науковий потенціал українців»

Кандидат у народні депутати України по 62-му округу (м. Житомир) Сидір Кізін 15 липня зустрівся з науковцями Житомирського національного агроекологічного університету.

Відкриваючи зустріч, Сидір Васильович зупинився на тій частині своєї виборчої програми, яка стосується політичної ситуації в Україні, проблем міграційної кризи, питань підтримки обдарованої молоді та інших.

С. Кізін  наголосив, що виступає за мир, однак не за капітуляцію.

«Промосковські сили, які у 2014 -му році закликали Путіна ввести війська в Україну, зараз пропонують нам мир шляхом капітуляції. Вони говорять про те, щоб провести на Донбасі вибори під дулом російський автоматів, визнати терористів легітимною владою і тим самим фактично дозволити їм керувати Україною. Вони кажуть, що зможуть домовитись з Путіним про мир, однак ми всі чудово розуміємо, що такі обіцянки агресора нічого не варті і Україна вже знає про це з досвіду — згадаймо і Будапештський меморандум, та й Іловайськ», – зазначив політик.

Сидір Кізін підкреслив, що капітуляція призведе не до миру, а лише до загострення стосунків і до подальшої війни.

кі [1600x1200]

Оскільки зустріч проходила у виші, що випускає молодих фахівців різних спеціальностей, С. Кізін сказав, що нині актуальним є питанні створення нових робочих місць як на Житомирщині, так і в Україні загалом. Україна переживає міграційну кризу, а молодь їде працювати на чужу економіку за кордон. З огляду на це, Кізін закликав інвесторів відкривати нові підприємства, нові офіси та зберігати трудовий і науковий потенціал українців.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан подякував С. Кізіну, який сприяв відкриттю у цьому закладі лабораторії компанії «Ноосфера» остання спеціалізується на космічних дослідженнях).

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.