Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВАМ МАЛО ПІДПРИЄМЦІВ «ЛОЗИНСЬКИХ» ТА «СВИНАРЧУКІВ»? АБО ЯК ІГОР ХОДАК ЗАБЛУКАВ У «ТРЬОХ СОСНАХ»

В одному із інтерв’ю депутат обласної ради Ігор Ходак стверджував журналісту, що останні понад три роки не був у відпустці через те, що є заручником власного бізнесу.

Цитуємо:

«Чи правда,що Ви понад три роки не були у відпустці?

Ігор Ходак: Змогу фінансову я маю точно. Але не маю змоги за фактом цього зробити.

Чому? Ви – заручник власного бізнесу?

Ігор Ходак: Так, на жаль, так. Великий бізнес – це така річ, в моєму розумінні, яка не має початку і не має кінця».

У зв’язку із цим напрошується низка запитань.

По-перше: чи означає це, що саме через власний бізнес Ігор Ходак пропускав нечисельні – 1-2 рази на квартал – пленарні засідання Житомирської обласної ради?

По-друге: чи зможе Ігор Ходак, зважаючи на процитоване вище, добросовісно щоденно та фахово відстоювати інтереси виборців у єдиному законодавчому органі України, потрапляння до якого ним на разі видається фантастикою, до того ж не лише без юридичної, а будь-якої вищої освіти?

По третє: заперечуючи причетність Ігоря Ходака до полювання у січні 2018 року, яка найпевніше планувалася як прелюдія до застілля високих чинів правоохоронних органів і місцевого олігарха, під час якого нібито з дороговартісної нарізної зброї отримав поранення єгер Федір Ковальчук, житель села Гвоздярні, голова Романівської районної ради Олександр Кондратюк стверджував, що Ігор Ходак не міг бути учасником цього заходу, оскільки перебував у курортній карпатській перлині  «Буковель». А як же без нього великий бізнес, який не має початку і кінця?

До слова, тоді лісівник Федір Ковальчук після поранення був доставлений для надання медичної допомоги не у центральну районну лікарню, яка знаходиться поруч, а до Житомира, відстань до якого складає біля 65 км неякісного стану дорогою, яку найбільшою мірою розбивають лісовози успішного підприємця з важкою твердої породи деревиною. До того ж приватним автотранспортом. А працівники правоохоронних органів певний час не розміщували відповідне повідомлення на сайті ГУНП у Житомирській області «через надмірну завантаженість роботою». Чи, все ж таки, з якоюсь метою намагалися приховати цю резонансну подію від громадськості, тим самим даючи підстави вважати не безпричинними розмови про ймовірність планування та організації зустрічі великих чиновників з бізнесом?

До слова, одного з таких нібито частих гостей Ігоря Ходака – порошенківського начальника СБУ у Закарпатській (а до того Вінницькій та Житомирській) області Володимира Пахнюка нещодавно звільнив з посади новий Президент України, чому навряд чи зрадів «опозиційний» Ігор Ходак.

По-четверте: чи такий вже успішний з частим травматизмом хоч би з суто економічної точки зору бізнес Ігоря Ходака? Навіть лояльне до нього керівництво романівської місцевої влади вважає, що ні, систематично наголошуючи на нарадах про необхідність вести бізнес чесно – з юридичної та моральної позицій. Особливо, коли мова заходить про показник рівня заробітної плати на Романівщині, за який її не рідко картали на обласному рівні.

фото-2 [1600x1200]

Так, на виконання доручення голови Романівської райдержадміністрації на підставі офіційних даних, відділ економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі РДА встановив, що у червні 2017 року середній рівень заробітної плати на промислових підприємствах району склав 3754 грн. При цьому, у ходаківському ТОВ «Вівад-09» – лише 3230 грн. Це – не просто значно менше ніж, наприклад, на ДП «Романівський лісгосп АПК»  – 4942 грн., чи ПАТ «Печанівський КХП» – 5183 грн., це – на півтисячі нижче середньомісячного показника.

Така статистика може свідчити або про те, що на підприємстві ТОВ «Вівад-09» не тільки часто калічать працівників через неналежну техніку безпеки, а й не цінять належним чином людську працю. Можливо,  там, порушуючи трудове законодавство, виплачують зарплати «у конвертах»? Чи і одне, і друге? Що аж ніяк не вписується у роздутий міф про «успішного підприємця-благодійника» Ігоря Ходака. Як і вимушені безоплатні відпустки працівників ТОВ «Вівад-09».

Павло ОСТРІГ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.