Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ РОЗПОЧАЛИ ОБСТЕЖЕННЯ НА КОМП’ЮТЕРНОМУ ТОМОГРАФІ

На мультиспіральному комп’ютерному томографі у КНП «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради проведено перші обстеження пацієнтів закладу. Нове сучасне обладнання дозволяє якісно та швидко визначитись з цілою низкою захворювань: при важких станах з враженням центральної нервової системи, початкових стадіях онкологічної патології, вродженими вадами розвитку органів, що недоступно при інших методах діагностики.

На 25 сесії сьомого скликання  Житомирської районної ради  від 26.06.2019 року після тривалих обговорень депутатами Житомирської районної ради було затверджено вартість послуг, що надаватимуться пацієнтам на комп’ютерному томографі у комунальному некомерційному підприємстві «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради :

1) для ургентних хворих обстеження проводиться безкоштовно;

2) для жителів Житомирського району, жителів об’єднаних територіальних громад Житомирського району, медичних працівників, які працюють (працювали) у закладах здоров’я Житомирського району і об’єднаних  територіальних громад Житомирського району, та громадян, що надавали фінансову (благодійну) допомогу на придбання комп’ютерного томографа (відповідно до бази даних, створеної адміністрацією закладу), вартість послуги складає 200,00 грн. за 1 обстеження (без контрасту) без обмежень кількості обстежень;

3) для інших (іноміських) пацієнтів вартість послуги складає 720,00 грн. (без контрасту).

При необхідності застосування методів обстеження з контрастуванням, контраст можна буде самостійно придбати у аптечній мережі на території лікарні. Умовою для проведення обстеження є направлення лікуючого лікаря та наявність даних скринінгових методів обстеження (УЗД, рентгенологічних, лабораторних) та при наявності – попередніх даних КТ та МРТ.

Контактні  телефони для запису на обстеження: (0412) 55-67-69, 067-549-47-79.  Звертатись можна у робочий час до 16:00 щоденно, окрім суботи та неділі.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.