Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

Сидір Кізін: «Маємо зробити все, аби обдаровані люди не залишали країну»

У Житомирі проходить конкурс стартап-проектів 

Сьогодні, 4 липня, у Житомирі на Михайлівській розпочався конкурс стартап-проектів «Startup Thursday. Zhytomyr». Участь у відкритті заходу взяв депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін.

Виступаючи на відкритті заходу,  Кізін нагадав, що  особисто взяв участь у розробці

Програми організації підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Житомирській області у 2019-2022 роках, яку ухвалила обласна рада і на яку виділено 1 млн грн.

У мрамках виконання цієї програми Українському центру дуальної освіти  було передано комунальне приміщення задля створення ІТ-кластера «Полісся» з навчальним центром, коворкінгом, лабораторіями, бізнес-інкубатором. 

Сьогоднішній конкурс є продовженням вказаної роботи – ІТ-спеціалісти з Житомира презентуватимуть власні ідеї, з яких оберуть найкращі. Переможці отримають  грошові призи та інші заохочення.

Також у рамках  заходу було підписано Меморандум про співробітництво між Житомирською обласною радою та ТОВ «Український центр дуальної освіти».

Детальніше про цей документ розповів журналістам Кізін, який наголосив, що меморандум  спрямований  на  створення нових високооплачуваних робочих місць, зокрема, у сфері ІТ-технологій, підготовку фахівців із застосуванням дуальної форми навчання,  на відкриття в регіоні офісів провідних українських та міжнародних компаній.

“Робота може бути тут, вдома, в Житомирі. У світі інтернет-технологій, програмування, індустрії майбутнього така можливість є. За  дуальною освітою, за нашою програмою, підтриманою обласною радою, за три місяці підготовлено 7 працівників для компанії IDecision Games, які вже отримали роботу і працюють в Житомирі. Тобто за три місяці програми вже є ефект. Є перші робочі місця. Молодь отримала перспективу працювати тут у всесвітньо відомій компанії. І це – тільки початок. Ми продовжуємо робити все, щоб житомирці зрозуміли, що робота тут, життя тут, перспективи і прогрес тут», –наголосив Сидір Кізін.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.